28 września

10-lecie programu

Ogólnopolski program edukacyjny „Moje miasto bez elektrośmieci” działa nieprzerwanie od 10 lat. To autorski projekt ElektroEko Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA, którego głównym celem jest edukacja z zakresu prawidłowego postępowania z elektrośmieciami. „Moje miasto bez elektrośmieci” to autorski projekt naszej Organizacji, który łączy w sobie dwa aspekty – edukacji ekologicznej i społecznej odpowiedzialności […]
Czytaj więcej
 • Anna Podsiadło

  Koordynator Ogólnopolskiego Programu „Moje miasto bez elektrośmieci”

  Drodzy Państwo,

  Witam serdecznie w nowym roku szkolnym 2021/22. Z ogromną radością przekazuję w Państwa ręce nowe wydanie Biuletynu programu „Moje miasto bez elektrośmieci”. To wyjątkowy rok dla programu – 10 lat istnienia projektu. Na łamach niniejszego Biuletynu znajdziecie podsumowanie naszych działań edukacyjnych i zdradzimy, co przygotowaliśmy dla Was w nowym roku szkolnym.

  Czytaj więcej

 • Najchętniej czytane


 • Edukacja domowa  Jestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


  szkoły podstawowejprzedszkola


  Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

  TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

  TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.