10 sierpnia

II edycja konkursu „Dzień bez elektrośmieci” została rozstrzygnięta!

Jak co roku, tuż przed wakacjami, rozstrzygamy konkurs realizowany w ramach programu. Czas pandemii i brak możliwości spełnienia wszystkich warunków, wymusił konieczność zmiany regulaminu konkursu, w wyniku której placówki nie były zobowiązane do organizacji drugiej zbiórki elektrośmieci. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, a jury miało ręce pełne pracy i jak zwykle stało przed trudnym wyborem. Na wyróżnienie zasługują wszyscy uczestnicy! Główną nagrodę tj. 10 500 punktów Funduszu Oświatowego do wykorzystania na dowolne pomoce dydaktyczne oraz bon Sodexo na 500 zł na doposażenie pracowni koordynatora programu otrzymało - Niepubliczne Przedszkole DANAPIS w Nowym Sączu. Wyróżnienia tj. 2000 punktów Funduszu Oświatowego do wykorzystania na dowolne pomoce dydaktyczne oraz bon Sodexo na kwotę 200 zł na doposażenie pracowni koordynatora programu otrzymały:
  • Szkoła Podstawowa w Hejdyku
  • Przedszkole nr 43 „U Krecika Szybownika” w Bydgoszczy
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Ropie
  • Zespół Szkół w Krośnie
  • Szkoła podstawowa nr 13 w Mysłowicach
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym placówkom! Cieszymy się z obecności przedszkoli w gronie laureatów tegorocznej edycji. Mimo, iż przedszkola zostały włączone do realizacji programu zaledwie trzy lata temu to świetnie odnajdują się w jego formule. Są też dowodem na to, nigdy nie jest za wcześnie na edukację w zakresie prawidłowego postępowania z elektrośmieciami. Każdej placówce życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do nowego konkursu w roku szkolnym 2020/2021. Pierwszy raz w ramach konkursu „Dzień bez elektrośmieci” przyznana została dodatkowa nagroda w formie WYRÓŻNIENIA SPECJALNEGO, które otrzymała: Szkoła Podstawowa nr 2 w Gołdapi. Serdecznie gratulujemy!


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.