22 września

Konkurs rodzinny!

Konkurs rodzinny „Nie wyrzucaj elektrośmieci do śmietnika” to nowość w programie! Nauczyciele edukują dzieci, zaś zadaniem dzieci będzie edukacja lokalnej społeczności o zakazie wyrzucania elektrośmieci do zwykłych śmietników. Na czym polega zadanie konkursowe? To proste, należy:

  • zrobić znak edukacyjny „Nie wyrzucaj elektrośmieci do śmietnika”,
  • zawiesić go w okolicy ogólnodostępnego śmietnika,
  • wgrać reportaż zdjęciowy z wykonania w/w zadań.

Reportaż zdjęciowy trzeba będzie wgrać na stronę programu www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl, w zakładce konkursowej. Konkurs startuje od 1 października 2021 r. Zgłoszenia można nadsyłać do 28 lutego 2021 r. Laureatów poznamy 10 marca 2022 r. Jury nagrodzi 10 najciekawszych reportaży.

Zachęcamy koordynatorów do promocji konkursu wśród uczniów i ich rodziców.

Szczegóły znajdziecie w zakładce KONKURS.


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.