22 września

Nowości w Funduszu Oświatowym!

Pakiet materiałów do promocji zbiórek elektrośmieci

Realizując zbiórkę elektrośmieci w swojej placówce możecie zamówić bezpłatny pakiet materiałów do jej promocji. Wraz z ulotkami i plakatami otrzymacie zestaw materiałów edukacyjnych dla dzieci zaangażowanych w zbiórkę i jej promocję.

  • Seria naklejek edukacyjnych ucieszy najmłodszych uczestników naszego programu. Naklejki mogą być wydawane dzieciom każdorazowo, gdy przyniosą one do placówki zużyte sprzęty.
  • Plany lekcji sprawdzą się w zapamiętaniu tygodniowego planu zajęć lekcyjnych, ale także będą przypominać o zasadach prawidłowego postępowania z elektrośmieciami.
  • Miarki wzrostu dedykowane są przedszkolakom. Przypominają zasady prawidłowego postępowania z elektrośmieciami poprzez zabawę – dając możliwość sprawdzania wzrostu dziecka.

NOWE POZYCJE w katalogu pomocy szkolnych i wyposażenia sal

Nowy rok szkolny 2021/22 to także zaktualizowany katalog pomocy szkolnych i wyposażenia sal. A w nim, nowe pozycje, o które dopytywaliście w minionym roku. Sprawdźcie, co nowego pojawiło się w naszym e-katalogu.

Największym Waszym zainteresowaniem od laty cieszy się elektronika. Najczęściej zamawiane pomoce pozostawiamy niezmienione. Dodaliśmy za to: głośniki, klawiatury i myszki komputerowe, o które wpłynęło najwięcej zapytań.

Zamówienia specjalne

W roku szkolnym 2021/22 dajemy możliwości składania zamówień specjalnych placówkom aktywnie realizującym program, dzięki czemu macie szansę na zamówienie wymarzonych pomocy dydaktycznych za zebrane elektrośmieci. Jak złożyć takie zamówienie? Napisz do nas e-mail z linkiem do wybranej pomocy. Wycenimy ją dla Ciebie. Poinformujemy Cię o ilości wymaganych punktów Funduszu Oświatowego niezbędną do złożenia zamówienia. UWAGA: Zmianie uległy też punkty za dotychczasowe pomoce. To wynik zmieniających się cen rynkowych produktów.


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.