28 lipca

Międzynarodowy Dzień Bez Elektrośmieci

W tym roku, już po raz kolejny, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Bez Elektrośmieci. Wydarzenie przypada na 13 października. Warto już wcześniej rozpocząć przygotowania, by w tym dniu podkreślić uczniom i przedszkolakom istotę prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym i to nie tylko w tym dniu, ale przez cały rok. Relacje z Wydarzenia można zamieścić na Mapie EkoDziałań, by pokazać innym swoje pomyły i inicjatywę. Z pewnością posłużą jako inspiracja do innych działań, a może też zachęcą inne placówki do aktywnego włączenia się do programu "Moje Miasto bez Elektrośmieci" Szczegóły dotyczące obchodów Międzynarodowego Dnia bez Elektrośmieci dostępne są na www.dzienbezelektrosmieci.pl


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.