23 września

Plebiscyt „KOORDYNATORZY DEKADY”

W trakcie jubileuszu nie zapominamy o koordynatorach, którzy tworzą sukcesy „Mojego miasta bez elektrośmieci”. Niejednokrotnie zaskakiwali nas swoją pomysłowością, a efekty ich pracy to nie tylko miliony kilogramów zebranych elektrośmieci, ale przede wszystkim proekologiczne postawy dzieci, które przekładają się na efektywne eko-zachowania. Dziękujemy za zaufanie i wspólne działania na rzecz ochrony środowiska. Doceniamy Wasze zaangażowanie i nominujemy Was do udziału w plebiscycie „KOORDYNATORZY DEKADY PROGRAMU MOJE MIASTO BEZ ELEKTROŚMIECI”. W plebiscycie zaprezentujemy sylwetki najaktywniejszych nauczycieli, którzy wpisali się w historię programu. Spośród nominowanych osób wybierzemy 10, którym przyznamy specjalne wyróżnienia i statuetkę KOORDYNATORA DEKADY. Uczniowie, rodzice, lokalne społeczności – poprzez głosowanie – pomogą nam dokonać wyboru.

10 koordynatorów z najwyższą liczbą głosów otrzyma:

  • Tytuł: KOORDYNATORA DEKADY PROGRAMU MOJE MIASTO BEZ ELEKTROŚMIECI
  • Statuetkę
  • Bon Sodexo o wartości 1000 PLN na doposażenie pracowni w pomoce dydaktyczne
Szczegóły znajdziecie w zakładce PLEBISCYT.


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.