23 września

Przedstawienie edukacyjne „Eko-Drużyna. Misja Elektrośmieć!”

Tego jeszcze nie było! Największą nowością i hitem edycji jubileuszowej będzie przedstawienie teatralne „Eko-Drużyna. Misja Elektrośmieć!” zrealizowane specjalnie dla programu „Moje miasto bez elektrośmieci” przez Teatr Syrena. W przedstawieniu wystąpią: Natalia Kujawa, Sebastian Ziomek, Kornelia Raniszewska, Marek Grabiniok, Wojciech Stolorz, którzy wcielą się w członków Eko-Drużyny. Spektakl wyreżyserowała: Agnieszka Rose, zaś wspaniałą muzykę skomponował Tomasz Filipczak. To niezwykłe przedstawienie z kilku powodów. Po pierwsze, członkowie Eko-Drużyny będą mapetami animowanymi przez aktorów. Po drugie, przedstawienie będzie realizowane przez Eko-Teatr w eko-stylu. To oznacza, że scenografia do spektaklu powstała w całości z niepotrzebnych już elementów z teatralnych magazynów. Premiera stacjonarna spektaklu przewidziana jest na 13 października i rozpocznie obchody Międzynarodowego Dnia Bez Elektrośmieci. Zachęcamy wszystkie placówki do projekcji przedstawienia uczniom realizującym nasz program. Jakie przygody tym razem czekają na członków Eko-Drużyny? Dowiemy się tego w październiku. Spektakl zostanie udostępnione placówkom w wersji on-line za pośrednictwem strony programu www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl. Czas trwania przedstawienia - 45 minut.


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.