24 lutego

Dobry wynik na start! Szkoła Podstawowa nr 16 z Sosnowca

Szkoła Podstawowa nr 16 ambitnie wystartowała w programie. Ile kuponów otrzymała w wyniku pierwszej zbiórki, przeczytajmy w raporcie koordynatora programu Pani Małgorzaty Frankiewicz:

"Podczas prowadzonej w naszej szkole, w dniach 19 – 30 stycznia, zbiórce elektrośmieci, została zebrana znaczna ilość zużytego sprzętu. Przynoszone były drobne rzeczy typu: zabawka, myszka, słuchawki, a także większe: odkurzacz, monitor, telewizor, czy też pralka, zamrażarka lub lodówka.

Akcja, organizowana w naszej szkole po raz pierwszy, spotkała się z aktywnym i wydajnym zaangażowaniem uczniów, a przede wszystkim ich rodziców. Swój wkład w prowadzonej akcji ma również personel naszej szkoły. Efekty zbiórki to ponad 200 sztuk kuponów – różnego rodzaju. Na starcie daje nam to wymierny stan konta punktowego. Jest to wspaniały efekt, który napawa optymizmem przed kolejną akcją zbierania elektrośmieci."

Gratulujemy i zachęcamy do dalszych aktywności!

 

 


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.