Mapa Eko-działań placówek oświatowych

Placówki oświatowe (szkoły i przedszkola) uczestniczące w konkursie „Dzień bez elektrośmieci” powinny zamieścić reportaż zdjęciowy ze zbiórek zrealizowanych w terminie od 3 września do 30 listopada. Na podstawie zamieszczonych zdjęć Jury wybierze Laureatów konkursu. Należy pamiętać, żeby sfotografować każdy etap przeprowadzonych działań.Wszystkiego na temat działania, logowania i dodawania zdjęć do „Mapy Eko-działań” dowiecie się Państwo z poniższego pliku [pobierz]

Każdy nauczyciel/koordynator szkolny zamieszczający zdjęcia lub filmy na stronie programu oświadcza, że jest w posiadaniu zgód osób/lub opiekunów (w przypadku dzieci) na udostępnienie ich wizerunku. Otrzymane przez Organizatora materiały mogą być wykorzystane w celu promocji konkursu i programu „Moje miasto bez elektrośmieci”.

Reportaże zdjęciowe należy opublikować do 14 grudnia 2018 r.

Dodaj nowe działanie do mapy eko-działań

Wybierz od 4 do 10 zdjęć

Przeciągnij marker, aby zmienić lokalizację.


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.