01 marca

Gdańsk, Olsztyn i Starogard Gdański otworzyły punkty zbierania elektrośmieci!

Szkoły podstawowe z Gdańska, Olsztyna i Stargardu Gdańskiego mogą już oddawać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny do punktów zbierania elektrośmieci ElektroEko. W punktach tych wydawane są kupony Funduszu Oświatowego za przyniesiony sprzęt.

Punkty są otware zarówno w tygodniu jak i w sobotę. Adresy punktów zbierania elektrośmieci ElektroEko:

Gdańsk

  • ul. Gospody 10 (SM Zabianka), Pn 9.00-18.00, Wt-Pt 7:00-15:00, Sobota 9:00-15:00
  • ul. Nałkowskiej 3 (przy osiedlowym domu kultury Morena), Pn-Pt 10-1, Sobota 10:00-13:00

Olsztyn

  • ul. Partyzantów 82 (PCK), Pn-Pt 9:00-17:00, Sobota 10:00-13:00

Starogard Gdański

  • ul. Iwaszkiewicza 15, Pn-Pt 8:00-15:00

 

 


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.