27 listopada

Gmina

Gmina Sztandarowym wydawnictwem Fundacji Promocji Gmin Polskich jest magazyn samorządowy „Gmina”, który ukazuje się od 1996 roku, w nakładzie od 2,5 do 5 tyś egzemplarzy. Do listopada 2011 r. ukazały się 134 edycje. Magazyn „Gmina” jest przygotowywany przez zespół redakcyjny we współpracy z przedstawicielami instytucji rządowych, samorządowych, pozarządowych, akademickich, specjalistami w zakresie polityki samorządowej i gospodarki komunalnej. Od 2010 r. magazyn jest wydawany we współpracy redakcyjnej z Wydawnictwem PUBLICUS – Wydawcą magazynu „Zamówienia Publiczne Doradca”. Magazyn jest dystrybuowany nieodpłatnie do środowisk samorządowych, mających bezpośredni wpływ na lokalną działalność administracyjną i aktywność inwestycyjną. Trzema głównymi celami magazynu „Gmina” są:
  • informowanie liderów i środowisk administracji samorządowej o aktualnych i istotnych dla funkcjonowania samorządów tematach: gospodarczych, społecznych, ekologicznych, inicjatywach legislacyjnych, wydarzeniach, konferencjach, konkursach skierowanych do samorządowców,
  • pośredniczenie w integrowaniu potrzeb inwestycyjno-gospodarczych samorządów lokalnych i ofert gospodarczych firm, zainteresowanych kooperacją z samorządami terytorialnymi, inwestowaniem i rozwiązywaniem lokalnych problemów ekonomicznych, ekologicznych i społecznych.
  • promowanie gmin i powiatów wyróżniających się inicjatywą gospodarczą, społeczną lub ekologiczną, mogących służyć przykładem dobrych praktyk dla innych jednostek samorządowych.


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.