Wybierz województwo oraz miasto.

 

[expand title= dolnośląskie]

[/expand]

[expand title= kujawsko-pomorskie]

[/expand]

[expand title= lubelskie]

[/expand]

[expand title= lubuskie]

[/expand]

[expand title= łódzkie]

[/expand]

[expand title= małopolskie]

[/expand]

[expand title= mazowieckie]

[/expand]

[expand title= opolskie]

[/expand]

[expand title= podkarpackie]

[/expand]

[expand title= podlaskie]

[/expand]

[expand title= pomorskie]

[/expand]

[expand title= śląskie]

[/expand]

[expand title= świętokrzyskie]

[/expand]

[expand title= warmińsko-mazurskie]

[/expand]

[expand title= wielkopolskie]

[/expand]

[expand title= zachodniopomorskie]

[/expand]


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.