14 marca

Jak zorganizować pierwszą zbiórkę elektrośmieci?

Jeżeli realizujecie Państwo program edukacyjny "Moje miasto bez elektrośmieci" i chcielibyście zorganizować pierwszą zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem infolinii 509 856 509. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Jak dobrze przygotować się do pierwszej zbiórki elektrośmieci? Podpowiadamy co należy zrobić:

  • Ustalić termin zbiórki - należy wewnętrznie wybrać dogodny dla placówki termin, w którym elektrośmieci będą zbierane. Może być to zarówno jeden dzień, jak i kilka dni.
  • Ustalić termin odbioru elektrośmieci - gdy wiadomo już kiedy ma być przeprowadzona zbiórka w szkole/przedszkolu, należy zamówić odbiór elektrośmieci, najlepiej poprzez formularz on-line, dotępny na naszej stronie internetowej [kliknij>>>] lub pobrać formularz ze strony, wydrukować go i wypełniony przesłać na numer faksu 22 885 60 99.
  • Promować zbiórkę - przede wszystkim wśród rodziców i okolicznych mieszkańców. Warto do tego wykorzystać materiały programu, które można bezpłatnie zamówić (ulotki, plakaty, materiały dla uczniów i rodziców), wysyłając e-mail: szkola@mmbe.pl / przedszkole@mmbe.pl, lub zaznaczyć chęć otrzymania takich materiałów w formularzu zamówienia odbioru elektrośmieci (tylko w wersji faksowej).

 


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.