Wiosna to idealny czas na wiosenne porządki, ale i wiosenne promocje w programie „Moje miasto bez elektrośmieci”. Każda zbiórka
elektrośmieci zrealizowana od 1. marca do 31. maja będzie dodatkowo premiowana. W jaki sposób? Za zbiórki zrealizowane w tym terminie do konta placówki przypiszemy podwójną ilość punktów!


Brakuje Ci punktów do zdobycia wymarzonej pomocy dydaktycznej?
Nie zwlekaj i już dziś zaplanuj wiosenną zbiórkę elektrośmieci! To się po prostu opłaca.

Szkoły średnie, tak jak przedszkola i szkoły podstawowe, w zamian za zebrane elektrośmieci mogą za pośrednictwem „Katalogu pomocy oświatowych” wyposażyć swoje sale lekcyjne w bezpłatny, nowoczesny sprzęt elektroniczny oraz pomoce edukacyjne.

E-katalog został rozbudowany o dodatkową kategorię „SZKOŁY ŚREDNIE”. Nowe pomoce edukacyjne mogą zamawiać także Koordynatorzy szkół podstawowych, jeśli uznają, że dana pomoc będzie przydatna na ich poziomie nauczania.


Oferta specjalna

Posiadasz punkty Funduszu Oświatowego, ale w katalogu nie odnajdujesz wymarzonej pomocy dydaktycznej? A może chcesz zamówić projektor o innych parametrach niż ten, który proponujemy? Masz taką możliwość!

Złóż zamówienie specjalne wysyłając wiadomość na adres e-mail: szkola@mmbe.pl lub przedszkole@mmbe.pl.

Chcesz aktywnie korzystać z Funduszu Oświatowego i wyposażać placówkę w wymarzone pomoce edukacyjne, na które brakuje budżetu? Z nami to możliwe. Zaplanuj i przeprowadź zbiórkę elektrośmieci. Przed planowaną zbiórką zamów bezpłatny pakiet materiałów do promocji zbiórki wśród dzieci i ich rodziców.

Po zbiórce policz zgromadzone elektrośmieci. W tym celu skorzystaj z formularza „Zlecenie odbioru elektrośmieci”(dostępny na stronie www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl), a następnie zamów odbiór elektrośmieci wskazując preferowany termin odbioru.

Jak zamówić odbiór elektrośmieci z domu?

Po prawidłowym zarejestrowaniu „Zlecenia odbioru elektrośmieci” otrzymasz e-mail z potwierdzeniem jego przyjęcia. Wyznaczony operator skontaktuje się z w celu omówienia szczegółów odbioru elektrośmieci z placówki.

Promocja zbiórek elektrośmieci

Dobra promocja to podstawa udanej zbiórki elektrośmieci. Poinformuj nie tylko rodziców dzieci uczących się w placówce, ale także wyjdź z informacją poza placówkę. Rozwieś plakaty informujące o zbiórce, zostaw ulotki w okolicznych sklepach, wywieś baner informujący o zbiórce na ogrodzeniu, przed wejściem do placówki.

Każda placówka, która wyznaczy termin zbiórki ma możliwość otrzymania bezpłatnego pakietu do jej promocji. W skład którego wchodzą:

  • Plakaty promujące zbiórkę elektrośmieci
  • Plakaty promujące zbiórkę baterii
  • Ulotki informacyjne

Nagrody dla dzieci zaangażowanych w zbiórki:

  • seria naklejek edukacyjnych
  • plany lekcji
  • miarki wzrostu dla przedszkolaków
  • ekologiczne worki na buty

Zbieraj przez cały rok szkolny

Zbieraj nie tylko cyklicznie! Drobne elektrośmieci możesz zbierać przez cały rok szkolny. Jak to zrobić? Dzięki kartonowym pojemnikom, które wyślemy do Waszej placówki bezpłatnie. Duże elektrośmieci zbierajcie podczas zbiórek elektrośmieci, małe aż do wypełnienia pojemnika. Odbiór małych elektrośmieci połączcie z odbiorem sprzętów zebranych podczas zbiórki.

Zamów:

  • pojemniki kartonowe dla małe elektrośmieci
  • pojemniki kartonowe na baterie
  • banery promujące zbiórkę na szkolne ogrodzenie (80 x 100 cm)

Ilość pojemników i banerów – ograniczona

Organizujecie zbiórkę elektrośmieci w swojej placówce? Mamy dla Was wyjątkową propozycję! Pierwsze 100 placówek, które w roku szkolnym 2020/2021 zorganizują zbiórkę z zachowaniem minimum logistycznego, otrzyma po 30 ekologicznych worków na buty dla najaktywniejszych uczniów. Worek ekologiczny na buty – praktyczny i edukacyjny.