Pakiet materiałów do promocji zbiórek elektrośmieci

Realizując zbiórkę elektrośmieci w swojej placówce możecie zamówić bezpłatny pakiet materiałów do jej promocji. Wraz z ulotkami i plakatami otrzymacie zestaw materiałów edukacyjnych dla dzieci zaangażowanych w zbiórkę i jej promocję.

  • Seria naklejek edukacyjnych ucieszy najmłodszych uczestników naszego programu. Naklejki mogą być wydawane dzieciom każdorazowo, gdy przyniosą one do placówki zużyte sprzęty.
  • Plany lekcji sprawdzą się w zapamiętaniu tygodniowego planu zajęć lekcyjnych, ale także będą przypominać o zasadach prawidłowego postępowania z elektrośmieciami.
  • Miarki wzrostu dedykowane są przedszkolakom. Przypominają zasady prawidłowego postępowania z elektrośmieciami poprzez zabawę – dając możliwość sprawdzania wzrostu dziecka.

NOWE POZYCJE w katalogu pomocy szkolnych i wyposażenia sal

Nowy rok szkolny 2021/22 to także zaktualizowany katalog pomocy szkolnych i wyposażenia sal. A w nim, nowe pozycje, o które dopytywaliście w minionym roku. Sprawdźcie, co nowego pojawiło się w naszym e-katalogu.

Największym Waszym zainteresowaniem od laty cieszy się elektronika. Najczęściej zamawiane pomoce pozostawiamy niezmienione. Dodaliśmy za to: głośniki, klawiatury i myszki komputerowe, o które wpłynęło najwięcej zapytań.

Zamówienia specjalne

W roku szkolnym 2021/22 dajemy możliwości składania zamówień specjalnych placówkom aktywnie realizującym program, dzięki czemu macie szansę na zamówienie wymarzonych pomocy dydaktycznych za zebrane elektrośmieci. Jak złożyć takie zamówienie? Napisz do nas e-mail z linkiem do wybranej pomocy. Wycenimy ją dla Ciebie. Poinformujemy Cię o ilości wymaganych punktów Funduszu Oświatowego niezbędną do złożenia zamówienia. UWAGA: Zmianie uległy też punkty za dotychczasowe pomoce. To wynik zmieniających się cen rynkowych produktów.

  • 50 kartonowych pojemników dla placówek organizujących zbiórki elektrośmieci! Zachęcamy placówki do organizacji zbiórek elektrośmieci. Za zebrane ZSEE, będą mogły otrzymać nie tylko pomoce szkolne, ale także zamówić sprzęt do ochrony przed koronawirusem. Kartonowe pojemniki ułatwią „bezkontaktowy” sposób organizacji zbiórki.*
  • 100 kartonowych pojemników na baterie, które można ustawić na kartonowych pojemnikach na elektrośmieci. Zapewnią bezpieczną zbiórkę baterii, za które również przyznawane są punkty Funduszu Oświatowego. Wysyłamy po 2 sztuki na placówkę!*
  • 50 banerów na szkolne ogrodzenie do promocji zbiórek elektrośmieci wśród rodziców i okolicznych mieszkańców. Zachęcamy do wywieszenia bannera w widocznym miejscu, na ogrodzeniu, przed wejściem głównym do placówki. Zadaniem banneru jest informowanie i zachęcanie do przynoszenia zużytego sprzętu na rzecz placówki. Wysyłamy po 1 sztuce na placówkę.*

*Oferty ważne do wyczerpania zapasów.

Organizujecie zbiórkę elektrośmieci w swojej placówce? Mamy dla Was wyjątkową propozycję! Pierwsze 100 placówek, które w roku szkolnym 2020/2021 zorganizują zbiórkę z zachowaniem minimum logistycznego, otrzyma po 30 ekologicznych worków na buty dla najaktywniejszych uczniów. Worek ekologiczny na buty – praktyczny i edukacyjny.