• ALICJA W KRAINIE CZARÓW
  Autor: Carroll Lewis Liczba stron: 128 Okładka twarda
  90 punktów
  - +

  Autor: Carroll Lewis
  Liczba stron: 128
  Okładka twarda

  PAJĄCZEK NA ROWERZE
  Autor: Nowak Ewa Liczba stron: 176 Okładka twarda
  130 punktów
  - +

  Autor: Nowak Ewa
  Liczba stron: 176
  Okładka twarda

  MITY GRECKIE
  Autor: Nożyńska-Demianiuk Agnieszka Liczba stron: 140 Okładka twarda Najbardziej popularne mity starożytnej Grecji: mit o powstaniu świata, opowieść o najważniejszych bogach i bóstwach: Zeusie, Posejdonie, Hadesie, Herze, Atenie, Aresie, Afrodycie, a także opowieści o niezwykłych śmiertelnikach i herosach: Syzyfie, Heraklesie, Pandorze.
  115 punktów
  - +

  Autor: Nożyńska-Demianiuk Agnieszka
  Liczba stron: 140
  Okładka twarda

  Najbardziej popularne mity starożytnej Grecji: mit o powstaniu świata, opowieść o najważniejszych bogach i bóstwach: Zeusie, Posejdonie, Hadesie, Herze, Atenie, Aresie, Afrodycie, a także opowieści o niezwykłych śmiertelnikach i herosach: Syzyfie, Heraklesie, Pandorze.

  HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM
  220 punktów
  - +
  TACTIC, GRA EDUKACYJNA MIKOŁAJEK: WIELKA BÓJKA!
  Gra edukacyjna. Czy jesteś najsprytniejszy na placu zabaw? To się okaże...Podwędź zabawki swoich kumpli i wymień je szybko na kulki. Tylko uważaj, aby nie stracić ich podczas bójki na przerwie lub przez uwagę od nauczyciela. W tej grze planszowej na podstawie świetnej serii o Mikołajku będziesz mógł wykorzystać specjalne karty z bohaterami książki aby zaskoczyć przeciwników. Gracz, któremu uda się zgarnąć najwięcej kulek-wygrywa! Zawartość: 100 kart, 55 czerwonych kulek, płócienny woreczek, zasady gry Cechy gry: liczba graczy: 2-6 osób Przedział wiekowy: 8-11 lat,12-14 lat
  195 punktów
  - +

  Gra edukacyjna. Czy jesteś najsprytniejszy na placu zabaw? To się okaże…Podwędź zabawki swoich kumpli i wymień je szybko na kulki. Tylko uważaj, aby nie stracić ich podczas bójki na przerwie lub przez uwagę od nauczyciela. W tej grze planszowej na podstawie świetnej serii o Mikołajku będziesz mógł wykorzystać specjalne karty z bohaterami książki aby zaskoczyć przeciwników. Gracz, któremu uda się zgarnąć najwięcej kulek-wygrywa!

  Zawartość: 100 kart, 55 czerwonych kulek, płócienny woreczek, zasady gry
  Cechy gry: liczba graczy: 2-6 osób
  Przedział wiekowy: 8-11 lat,12-14 lat

  MIKOŁAJEK
  Autor: Sempe Jean-Jacques, Goscinny Rene Liczba stron: 176 Oprawa twarda
  450 punktów
  - +

  Autor: Sempe Jean-Jacques, Goscinny Rene
  Liczba stron: 176
  Oprawa twarda

  KATARYNKA I INNE NOWELE
  Autor: Prus Bolesław Liczba stron: 176 Oprawa miękka Zestaw nowel: "Katarynka", "Antek", "Kamizelka", "Powracająca fala", "Na wakacjach", "Pod szychtami".
  120 punktów
  - +

  Autor: Prus Bolesław
  Liczba stron: 176
  Oprawa miękka

  Zestaw nowel: „Katarynka”, „Antek”, „Kamizelka”, „Powracająca fala”, „Na wakacjach”, „Pod szychtami”.

  KAJKO I KOKOSZ. SZKOŁA LATANIA – komiks
  120 punktów
  - +
  FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI
  90 punktów
  - +
  PAMIĘTNIK CZARNEGO NOSKA (płyta kompaktowa CD, audiobooki)
  155 punktów
  - +
  PAMIĘTNIK CZARNEGO NOSKA
  Autor: Porazińska Janina Liczba stron: 96 Okładka miękka Lektura szkolna: I-III
  110 punktów
  - +

  Autor: Porazińska Janina
  Liczba stron: 96
  Okładka miękka

  Lektura szkolna: I-III

  OTO JEST KASIA (płyta kompaktowa CD, audiobooki)
  Autor: Jaworczakowa Mira Płyta kompaktowa CD, audiobooki
  100 punktów
  - +

  Autor: Jaworczakowa Mira
  Płyta kompaktowa CD, audiobooki

  1 2 3


  Edukacja domowa  Jestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


  szkoły podstawowejprzedszkola


  Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

  TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

  TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.