• Alfabet pisany – magnetyczny
  Zestaw zawiera ponad sto elementów, liter i znaków interpunkcyjnych, wydrukowanych na kartonie, wysokość elementów 17 cm. Karton zabezpieczono przed zniszczeniem przez dwustronne foliowanie. Elementy umieszczone są w kartonie z opisanymi przegródkami, ułatwiającymi odnajdywanie wybranych znaków. Rozstawienie niebieskich linii odpowiada układowi linii na nakładce suchościeralnej na tablice magnetyczne „Trzy linie”, dostępnej w sprzedaży w naszej firmie.
  1380 punktów
  - +

  Zestaw zawiera ponad sto elementów, liter i znaków interpunkcyjnych, wydrukowanych na kartonie, wysokość elementów 17 cm. Karton zabezpieczono przed zniszczeniem przez dwustronne foliowanie. Elementy umieszczone są w kartonie z opisanymi przegródkami, ułatwiającymi odnajdywanie wybranych znaków. Rozstawienie niebieskich linii odpowiada układowi linii na nakładce suchościeralnej na tablice magnetyczne „Trzy linie”, dostępnej w sprzedaży w naszej firmie.

  Harmonijny Rozwój – Zmysły i ruch
  Multimedialne gry i zabawy wspierający wszechstronny rozwój dzieci w wieku 5-7 lat. Pakiet zawiera: interaktywne gry specjalnie przystosowane do zespołowego wykorzystania na tablicy multimedialnej karty pracy do wydrukowania lub kopiowania zawierające ćwiczenia do wykonania indywidualnego, zespołowego lub materiały do przygotowania przedstawień teatralnych grę dydaktyczną wykonaną z kartonów o dużym formacie, przeznaczoną do wykorzystania przez całą klasę lub duże grupy dzieci. Gry interaktywne Budowniczowie – współzawodnictwo z rotacją przedstawicieli zespołów. Ćwiczenie percepcji wzrokowej oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Koncentracja uwagi. Współpraca w grupie. Łap i unikaj – ćwiczenie percepcji wzrokowej oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Koncentracja uwagi. Współpraca w grupie. Piraci – ćwiczenie koordynacji dźwiękowo-wzrokowo-ruchowej. Koncentracja uwagi. Współpraca w grupie. Karty pracy Znajdź różnice, Znajdź gwiazdki, Znajdź trójkąty, Znajdź kółka; Połącz podobne filiżanki; Połącz podobne zwierzaki. Gra wielkoformatowa Gra wielkoformatowa „Kierunki i kolory” polega na znajdowaniu przez dzieci rozmieszczonych na podłodze kartonów z rysunkami prawych oraz lewych dłoni i stóp w różnych kolorach. Do gry dołączono zestaw scenariuszy zabaw pozwalający na jej wykorzystanie w wielu konfiguracjach opartych na wypróbowanych mechanizmach zabawy takich jak „Stary niedźwiedź”, „Brakujące krzesło”, ”Twister”. Gra rozwija percepcję wzrokową (w szczególności rozpoznawanie kształtów, kolorów i strony lewej i prawej), reagowanie na bodźce słuchowe (aktywowanie i hamowanie) koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację i współpracę w grupie.
  1950 punktów
  - +

  Multimedialne gry i zabawy wspierający wszechstronny rozwój dzieci w wieku 5-7 lat.

  Pakiet zawiera:

  interaktywne gry specjalnie przystosowane do zespołowego wykorzystania na tablicy multimedialnej
  karty pracy do wydrukowania lub kopiowania zawierające ćwiczenia do wykonania indywidualnego,
  zespołowego lub materiały do przygotowania przedstawień teatralnych
  grę dydaktyczną wykonaną z kartonów o dużym formacie, przeznaczoną do wykorzystania przez całą
  klasę lub duże grupy dzieci.
  Gry interaktywne
  Budowniczowie – współzawodnictwo z rotacją przedstawicieli zespołów. Ćwiczenie percepcji wzrokowej
  oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Koncentracja uwagi. Współpraca w grupie.
  Łap i unikaj – ćwiczenie percepcji wzrokowej oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Koncentracja uwagi.
  Współpraca w grupie.
  Piraci – ćwiczenie koordynacji dźwiękowo-wzrokowo-ruchowej. Koncentracja uwagi. Współpraca w grupie.

  Karty pracy
  Znajdź różnice, Znajdź gwiazdki, Znajdź trójkąty, Znajdź kółka; Połącz podobne filiżanki; Połącz podobne zwierzaki.

  Gra wielkoformatowa
  Gra wielkoformatowa „Kierunki i kolory” polega na znajdowaniu przez dzieci rozmieszczonych na podłodze
  kartonów z rysunkami prawych oraz lewych dłoni i stóp w różnych kolorach. Do gry dołączono zestaw scenariuszy
  zabaw pozwalający na jej wykorzystanie w wielu konfiguracjach opartych na wypróbowanych mechanizmach zabawy
  takich jak „Stary niedźwiedź”, „Brakujące krzesło”, ”Twister”. Gra rozwija percepcję wzrokową (w szczególności
  rozpoznawanie kształtów, kolorów i strony lewej i prawej), reagowanie na bodźce słuchowe (aktywowanie
  i hamowanie) koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację i współpracę w grupie.

  Harmonijny Rozwój – Przyroda i czas
  Pakiet zawiera: interaktywne gry przystosowane do zespołowego wykorzystania na tablicy multimedialnej, karty pracy do kopiowania zawierające ćwiczenia do pracy indywidualnej, grę edukacyjną wykonaną z kartonów o dużym formacie, przeznaczoną do gry na dywanie, do używania przez całą klasę lub duże grupy dzieci, poradnik metodyczny. Gry interaktywne Pory roku – gra polega na dopasowywaniu rysunków symbolizujących zjawiska i charakterystycznych czynności do poszczególnych pór roku. Pomaga w zrozumieniu cykliczności pór roku, uczy też pracy w grupie. Środowiska – pokazuje różnorodność środowisk oraz związanych z nimi zagrożeń. Ćwiczy też percepcję wzrokową, koordynację wzrokowo-ruchową i koncentrację uwagi. Uczy też współpracy w grupie. Kontynenty i oceany – dzięki tej grze dzieci poznają różne gatunki zwierząt żyjące na Ziemi. Gra pomaga w zrozumieniu różnorodności geograficznej świata przyrody. Uczy też współpracy w grupie i ćwiczy percepcję wzrokową.   Karty pracy Kolorowanka Krecik Kolorowanka Biedronki Kolorowanka Motyle Kolorowanka Jezioro Kolorowanka Las Drzewa i ich cienie Bałwan i jego cienie Połącz w pary Zwierzęta i ich dzieci Połącz w pary Zwierzęta i ich domy Połącz w pary Liście i nasiona Historyjka obrazkowa Droga do przedszkola Puzzle-wycinanka Dziki Gra wielkoformatowa Gra wielkoformatowa „Pory roku” to dydaktyczna pomoc w nauce kalendarza. Składa się z okrągłych kartonów z rysunkami charakterystycznych dla poszczególnych pór roku zjawisk przyrodniczych oraz centralnego okręgu (złożonego z czterech ćwiartek) z podziałem na miesiące. Graz pomaga w zrozumieniu m.in. cykliczności pór roku, związanych z nimi zjawisk zachodzących w pogodzie, w świecie zwierząt i roślin. Poszczególne elementy można wykorzystywać także do demonstrowania i ilustrowania wypowiedzi nauczyciela podczas innych zajęć.
  1950 punktów
  - +

  Pakiet zawiera:

  interaktywne gry przystosowane do zespołowego wykorzystania na tablicy multimedialnej,
  karty pracy do kopiowania zawierające ćwiczenia do pracy indywidualnej,
  grę edukacyjną wykonaną z kartonów o dużym formacie, przeznaczoną do gry na dywanie, do używania przez całą klasę lub duże grupy dzieci,
  poradnik metodyczny.

  Gry interaktywne

  Pory roku – gra polega na dopasowywaniu rysunków symbolizujących zjawiska i charakterystycznych czynności do poszczególnych pór roku. Pomaga w zrozumieniu cykliczności pór roku, uczy też pracy w grupie.

  Środowiska – pokazuje różnorodność środowisk oraz związanych z nimi zagrożeń. Ćwiczy też percepcję wzrokową, koordynację wzrokowo-ruchową i koncentrację uwagi. Uczy też współpracy w grupie.

  Kontynenty i oceany – dzięki tej grze dzieci poznają różne gatunki zwierząt żyjące na Ziemi. Gra pomaga w zrozumieniu różnorodności geograficznej świata przyrody. Uczy też współpracy w grupie i ćwiczy percepcję wzrokową.

   

  Karty pracy

  Kolorowanka Krecik
  Kolorowanka Biedronki
  Kolorowanka Motyle
  Kolorowanka Jezioro
  Kolorowanka Las
  Drzewa i ich cienie
  Bałwan i jego cienie
  Połącz w pary Zwierzęta i ich dzieci
  Połącz w pary Zwierzęta i ich domy
  Połącz w pary Liście i nasiona
  Historyjka obrazkowa Droga do przedszkola
  Puzzle-wycinanka Dziki

  Gra wielkoformatowa

  Gra wielkoformatowa „Pory roku” to dydaktyczna pomoc w nauce kalendarza.

  Składa się z okrągłych kartonów z rysunkami charakterystycznych dla poszczególnych pór roku zjawisk przyrodniczych oraz centralnego okręgu (złożonego z czterech ćwiartek) z podziałem na miesiące.

  Graz pomaga w zrozumieniu m.in. cykliczności pór roku, związanych z nimi zjawisk zachodzących w pogodzie, w świecie zwierząt i roślin. Poszczególne elementy można wykorzystywać także do demonstrowania i ilustrowania wypowiedzi nauczyciela podczas innych zajęć.

  Harmonijny Rozwój – Poznawanie i rozumienie
  Pakiet zawiera: interaktywne gry przystosowane do zespołowego wykorzystania na tablicy multimedialnej, karty pracy do kopiowania zawierające ćwiczenia do pracy indywidualnej, grę edukacyjną wykonaną z kartonów o dużym formacie, przeznaczoną do gry na dywanie, do używania przez całą klasę lub duże grupy dzieci, poradnik metodyczny. Gry interaktywne Sklep – zadaniem graczy jest umieszczenie poszczególnych produktów spożywczych (wędlin, nabiału, pieczywa i owoców oraz warzyw) na poszczególnych regałach. Gra pomaga w rozwijaniu umiejętności klasyfikowania. Ćwiczy percepcję wzrokową, koncentrację uwagi i współpracę w grupie. Opowiadania – gra polega na wspólnym układaniu elementów historii. Służy do rozwijania umiejętności rozpoznawania relacji przyczynowo-skutkowych, układania zdarzeń w kolejności i umiejętności językowych. Detektywi – zadaniem dzieci jest znalezienie na poszczególnych planszach niepasującego elementu. Gra rozwija zdolność wnioskowania.   Karty pracy Owoc czy warzywo? Zwierzęta domowe i dzikie Na okrągło Opowiadanie historii (dzieci młodsze) Opowiadanie historii (dzieci starsze) Opowiadanie historii (dzieci starsze) Zwierzęta domowe – labirynt Zwierzęta dzikie – labirynt Kolorowe koraliki Sekwencje – karta kolorowa Znajdź różnice (dzieci młodsze) Znajdź różnice (dzieci starsze) Gra wielkoformatowa Gra wielkoformatowa „Sklep spożywczy” pomaga w rozwijaniu umiejętności klasyfikowania. Na odpowiednich półkach dzieci mają umieścić kartoniki przedstawiające nabiał, mięso i wędliny, warzywa i owoce oraz pieczywo. Podczas gry uczą się współpracy w grupie. Z kolei kartonowe monety pozwalają na wykorzystanie gry w pierwszej klasie do ćwiczenia podstawowych działań matematycznych na przykładzie wyliczania należności, wydawania reszty oraz układania zadanych liczb z monet o różnych nominałach. Uzupełnieniem tego pakietu może być zestaw „Harmonijny Rozwój. Liczenie i porównywanie”.
  1950 punktów
  - +

  Pakiet zawiera:

  interaktywne gry przystosowane do zespołowego wykorzystania na tablicy multimedialnej,
  karty pracy do kopiowania zawierające ćwiczenia do pracy indywidualnej,
  grę edukacyjną wykonaną z kartonów o dużym formacie, przeznaczoną do gry na dywanie, do używania przez całą klasę lub duże grupy dzieci,
  poradnik metodyczny.

  Gry interaktywne

  Sklep – zadaniem graczy jest umieszczenie poszczególnych produktów spożywczych (wędlin, nabiału, pieczywa i owoców oraz warzyw) na poszczególnych regałach. Gra pomaga w rozwijaniu umiejętności klasyfikowania. Ćwiczy percepcję wzrokową, koncentrację uwagi i współpracę w grupie.

  Opowiadania – gra polega na wspólnym układaniu elementów historii. Służy do rozwijania umiejętności rozpoznawania relacji przyczynowo-skutkowych, układania zdarzeń w kolejności i umiejętności językowych.

  Detektywi – zadaniem dzieci jest znalezienie na poszczególnych planszach niepasującego elementu. Gra rozwija zdolność wnioskowania.

   

  Karty pracy

  Owoc czy warzywo?
  Zwierzęta domowe i dzikie
  Na okrągło
  Opowiadanie historii (dzieci młodsze)
  Opowiadanie historii (dzieci starsze)
  Opowiadanie historii (dzieci starsze)
  Zwierzęta domowe – labirynt
  Zwierzęta dzikie – labirynt
  Kolorowe koraliki
  Sekwencje – karta kolorowa
  Znajdź różnice (dzieci młodsze)
  Znajdź różnice (dzieci starsze)

  Gra wielkoformatowa

  Gra wielkoformatowa „Sklep spożywczy” pomaga w rozwijaniu umiejętności klasyfikowania. Na odpowiednich półkach dzieci mają umieścić kartoniki przedstawiające nabiał, mięso i wędliny, warzywa i owoce oraz pieczywo. Podczas gry uczą się współpracy w grupie.
  Z kolei kartonowe monety pozwalają na wykorzystanie gry w pierwszej klasie do ćwiczenia podstawowych działań matematycznych na przykładzie wyliczania należności, wydawania reszty oraz układania zadanych liczb z monet o różnych nominałach.

  Uzupełnieniem tego pakietu może być zestaw „Harmonijny Rozwój. Liczenie i porównywanie”.

  Harmonijny Rozwój – Liczenie i porównywanie
  Pakiet zawiera: interaktywne gry przystosowane do zespołowego wykorzystania na tablicy multimedialnej, karty pracy do kopiowania zawierające ćwiczenia do pracy indywidualnej, grę edukacyjną wykonaną z kartonów o dużym formacie, przeznaczoną do gry na dywanie, do używania przez całą klasę lub duże grupy dzieci, poradnik metodyczny. Gry interaktywne Dopasuj równoliczne – pomaga w rozwijaniu umiejętności liczenia i porównywania, wprowadza też element abstrahowania liczby. Ćwiczy percepcję wzrokową, koordynację wzrokowo-ruchową i uczy pracy w parach. Ułóż po kolei – pomaga w rozwijaniu umiejętności liczenia i porównywania liczb oraz zrozumienia pojęcia zbioru. Ćwiczy pracę w parach. Rachmistrze – to ćwiczenie umiejętności liczenia. Rozwija zdolność analizy wzrokowej, klasyfikowania i liczenia.   Karty pracy Ułóż po kolei Połącz pasujące Od najmniejszego do największego Ułóż ołówki Gąsienica Owocowe szlaczki Kolorowanka z cyframi Ile jest prostokątów? Tyle samo – obrazki Tyle samo – cyfry Mniej czy więcej? Mały, średni, duży Gra wielkoformatowa Gra wielkoformatowa „Zbiory i liczby” składa się z dużych kartonów, na których znajdują się liczby od 1 do 10, odpowiadające im zbiory kropek oraz rysunki konkretnych przedmiotów. Grę uzupełniają znaki działań matematycznych oraz znaki różności. Podstawowa zabawa polega na dopasowywaniu przez trzy grupy dzieci kartonów reprezentujących te same liczby w każdy z wyżej opisanych sposobów. Inne zabawy to układanie liczb i zbiorów w kolejności rosnącej lub malejącej oraz porównywanie zbiorów. Gra pomaga w rozwijaniu umiejętności liczenia i znajdowania zbiorów równolicznych na obiektach konkretnych z przechodzeniem do liczenia abstrakcyjnego oraz we wprowadzaniu pojęcia liczby wyrażonej zapisem pojedynczej cyfry. Dołączone do gry kartony ze znakami dodawania, odejmowania i równości pozwalają na wykorzystanie gry również do układania i uzupełniania działań. W Poradniku zawarto propozycje scenariuszy zabaw.
  1950 punktów
  - +

  Pakiet zawiera:

  interaktywne gry przystosowane do zespołowego wykorzystania na tablicy multimedialnej,
  karty pracy do kopiowania zawierające ćwiczenia do pracy indywidualnej,
  grę edukacyjną wykonaną z kartonów o dużym formacie, przeznaczoną do gry na dywanie, do używania przez całą klasę lub duże grupy dzieci,
  poradnik metodyczny.
  Gry interaktywne

  Dopasuj równoliczne – pomaga w rozwijaniu umiejętności liczenia i porównywania, wprowadza też element abstrahowania liczby. Ćwiczy percepcję wzrokową, koordynację wzrokowo-ruchową i uczy pracy w parach.

  Ułóż po kolei – pomaga w rozwijaniu umiejętności liczenia i porównywania liczb oraz zrozumienia pojęcia zbioru. Ćwiczy pracę w parach.

  Rachmistrze – to ćwiczenie umiejętności liczenia. Rozwija zdolność analizy wzrokowej, klasyfikowania i liczenia.

   

  Karty pracy

  Ułóż po kolei
  Połącz pasujące
  Od najmniejszego do największego
  Ułóż ołówki
  Gąsienica
  Owocowe szlaczki
  Kolorowanka z cyframi
  Ile jest prostokątów?
  Tyle samo – obrazki
  Tyle samo – cyfry
  Mniej czy więcej?
  Mały, średni, duży

  Gra wielkoformatowa

  Gra wielkoformatowa „Zbiory i liczby” składa się z dużych kartonów, na których znajdują się liczby od 1 do 10, odpowiadające im zbiory kropek oraz rysunki konkretnych przedmiotów. Grę uzupełniają znaki działań matematycznych oraz znaki różności.

  Podstawowa zabawa polega na dopasowywaniu przez trzy grupy dzieci kartonów reprezentujących te same liczby w każdy z wyżej opisanych sposobów.

  Inne zabawy to układanie liczb i zbiorów w kolejności rosnącej lub malejącej oraz porównywanie zbiorów.
  Gra pomaga w rozwijaniu umiejętności liczenia i znajdowania zbiorów równolicznych na obiektach konkretnych z przechodzeniem do liczenia abstrakcyjnego oraz we wprowadzaniu pojęcia liczby wyrażonej zapisem pojedynczej cyfry.
  Dołączone do gry kartony ze znakami dodawania, odejmowania i równości pozwalają na wykorzystanie gry również do układania i uzupełniania działań. W Poradniku zawarto propozycje scenariuszy zabaw.

  Harmonijny Rozwój – Ekologia i środowisko
  Pakiet zawiera: interaktywne gry przystosowane do zespołowego wykorzystania na tablicy multimedialnej, karty pracy do kopiowania zawierające ćwiczenia do pracy indywidualnej, grę edukacyjną wykonaną z kartonów o dużym formacie, przeznaczoną do gry na dywanie, do używania przez całą klasę lub duże grupy dzieci, poradnik metodyczny. Gry interaktywne Segregacja śmieci – służy do budowania świadomości ekologicznej oraz tworzenia nawyku segregacji odpadów. Ćwiczy też percepcję wzrokową, koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację uwagi. Uczy też współpracy w grupie. Ekosystem – pomaga w rozwijaniu świadomości ekologicznej i zrozumieniu złożoności ekosystemów. Ćwiczy też percepcję wzrokową i uczy współpracy w grupie. Ekoskrzaty – rozwija świadomość ekologiczną i pomaga w tworzeniu nawyków (oszczędzania wody czy ciepła). Rozwija też spostrzegawczość i umiejętność współpracy.   Karty pracy Kalendarz pogodowy cz. 1 Kalendarz pogodowy cz. 2 Wiosna – kolorowanka Lato – kolorowanka Jesień – kolorowanka Zima – kolorowanka Czego potrzebuje roślina? Co jedzą zwierzęta? Sprzątam las Chronię środowisko w swoim domu Ekologiczne puzzle Segreguję śmieci (karta kolorowa) Gra wielkoformatowa Wielkowymiarowa gra ekologiczna „Segregacja śmieci” uczy poprzez wspólne działanie i aktywność. Polem zabawy staje się podłoga – zadaniem dzieci jest przyporządkowanie poszczególnych kartoników z odpadami do właściwych pojemników. W Poradniku zawarto kilka scenariuszy zabaw.
  1950 punktów
  - +

  Pakiet zawiera:

  interaktywne gry przystosowane do zespołowego wykorzystania na tablicy multimedialnej,
  karty pracy do kopiowania zawierające ćwiczenia do pracy indywidualnej,
  grę edukacyjną wykonaną z kartonów o dużym formacie, przeznaczoną do gry na dywanie, do używania przez całą klasę lub duże grupy dzieci,
  poradnik metodyczny.

  Gry interaktywne

  Segregacja śmieci – służy do budowania świadomości ekologicznej oraz tworzenia nawyku segregacji odpadów. Ćwiczy też percepcję wzrokową, koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację uwagi. Uczy też współpracy w grupie.
  Ekosystem – pomaga w rozwijaniu świadomości ekologicznej i zrozumieniu złożoności ekosystemów.
  Ćwiczy też percepcję wzrokową i uczy współpracy w grupie.
  Ekoskrzaty – rozwija świadomość ekologiczną i pomaga w tworzeniu nawyków (oszczędzania wody czy ciepła). Rozwija też spostrzegawczość i umiejętność współpracy.

   

  Karty pracy

  Kalendarz pogodowy cz. 1
  Kalendarz pogodowy cz. 2
  Wiosna – kolorowanka
  Lato – kolorowanka
  Jesień – kolorowanka
  Zima – kolorowanka
  Czego potrzebuje roślina?
  Co jedzą zwierzęta?
  Sprzątam las
  Chronię środowisko w swoim domu
  Ekologiczne puzzle
  Segreguję śmieci (karta kolorowa)

  Gra wielkoformatowa

  Wielkowymiarowa gra ekologiczna „Segregacja śmieci” uczy poprzez wspólne działanie i aktywność. Polem zabawy staje się podłoga – zadaniem dzieci jest przyporządkowanie poszczególnych kartoników z odpadami do właściwych pojemników. W Poradniku zawarto kilka scenariuszy zabaw.

  Geometryczne obrazki – układanka
  Dzieci uzupełniają kolorowe plansze wypełniając je różnymi figurami. Elementy są przezroczyste i wzajemnie proporcjonalne, co pozwala "malować" każdy z obrazów na wiele sposobów. Od 4 lat Zawartość: 136 figur z przezroczystego tworzywa w 7 kolorach (5 typów trójkątów, 2 typy kwadratów, prostokąt, sześciokąt, trapez, romb, kolo, półkoło, ćwierćkoło) - duży kwadrat o boku 5 cm - 20 dwustronnych kart zadaniowych (wym. 20 x 20 cm) - instrukcja
  470 punktów
  - +

  Dzieci uzupełniają kolorowe plansze wypełniając je różnymi figurami. Elementy są przezroczyste i wzajemnie proporcjonalne, co pozwala „malować” każdy z obrazów na wiele sposobów.

  Od 4 lat

  Zawartość: 136 figur z przezroczystego tworzywa w 7 kolorach (5 typów trójkątów, 2 typy kwadratów, prostokąt, sześciokąt, trapez, romb, kolo, półkoło, ćwierćkoło) – duży kwadrat o boku 5 cm – 20 dwustronnych kart zadaniowych (wym. 20 x 20 cm) – instrukcja

  Fakturowa loteryjka z fotografiami
  Fotografie umożliwiają wzrokowo - dotykowe skojarzenia odczuwanej faktury i widzianego przedmiotu. Dzieci mogą dobierać w pary kartoniki o tej samej fakturze, a także moda dobierać kartonik z faktura do fotografii przedmiotu. » Zawartość: 16 kartoników z fakturą (8 par) 16 kartoników z fotografiami Kartoniki o boku 9 cm z grubej tektury plastikowa walizka instrukcja
  725 punktów
  - +

  Fotografie umożliwiają wzrokowo – dotykowe skojarzenia odczuwanej faktury i widzianego przedmiotu. Dzieci mogą dobierać w pary kartoniki o tej samej fakturze, a także moda dobierać kartonik z faktura do fotografii przedmiotu.
  » Zawartość:

  16 kartoników z fakturą (8 par)
  16 kartoników z fotografiami
  Kartoniki o boku 9 cm z grubej tektury
  plastikowa walizka
  instrukcja

  Ręka lewa, ręka prawa – mata edukacyjna
  Kolorowa mata z mocnego winylu posłuży do wielu edukacyjnych zabaw. Dzieci szybko naucza sie rozpoznawać lewą i prawą rękę, gdyż będą wielokrotnie przykładać swoje raczki na mate. Na dłoniach dodatkowo znajdują sie litery L (lewa) oraz P (prawa). Dłonie wykonane są w czterech kolorach, aby jednocześnie wspierać rozpoznawanie i nazywanie kolorów. Na każdym boku maty znajduje sie kolorowa os liczbowa od 1 do 10, aby uczyć dzieci przeliczania i porządkowania liczb w szeregu. Do maty dołączone sa kartoniki, które można wykorzystać jako domino lub jako polecenia do ćwiczen na macie. Wiek: 4-8 lat Zawartość: mata z winylu (wym. 100 x 100 cm) - 30 kartoników z obrazkami dloni - instrukcja.
  835 punktów
  - +

  Kolorowa mata z mocnego winylu posłuży do wielu edukacyjnych zabaw. Dzieci szybko naucza sie rozpoznawać lewą i prawą rękę, gdyż będą wielokrotnie przykładać swoje raczki na mate. Na dłoniach dodatkowo znajdują sie litery L (lewa) oraz P (prawa). Dłonie wykonane są w czterech kolorach, aby jednocześnie wspierać rozpoznawanie i nazywanie kolorów. Na każdym boku maty znajduje sie kolorowa os liczbowa od 1 do 10, aby uczyć dzieci przeliczania i porządkowania liczb w szeregu. Do maty dołączone sa kartoniki, które można wykorzystać jako domino lub jako polecenia do ćwiczen na macie.

  Wiek: 4-8 lat

  Zawartość: mata z winylu (wym. 100 x 100 cm) – 30 kartoników z obrazkami dloni – instrukcja.

  Karmię króliczka marchewkami
  Pyszna zabawa rozwijająca wiele ważnych umiejętności. Każdą sztukę pokarmu trzeba chwycić szczypcami, co wzmacnia mięśnie dłoni i palców oraz ćwiczy precyzję. Następnie trzeba włożyć schwytany pokarm do buzi zwierzaka, co doskonali koordynację wzrokowo-ruchową. W czasie ćwiczenia dziecko może też liczyć, ile zwierzątko zjadło. Nakarmienie zwierzątka wymaga od dziecka też dużo cierpliwości i koncentracji. Jednak charakter tej zabawy jest tak bardzo atrakcyjny, że dzieci nie mogą wprost przestać się bawić. Od 3 lat Zawartość: króliczek z mocnego winylu (wym. 10 x 10 cm - wys. przodu 16 cm) - 30 marchewek z elastycznego tworzywa (dł. 5 cm) - pojemnik na marchewki (z winylu) - szczypce (dł. 17,5 cm).
  610 punktów
  - +

  Pyszna zabawa rozwijająca wiele ważnych umiejętności. Każdą sztukę pokarmu trzeba chwycić szczypcami, co wzmacnia mięśnie dłoni i palców oraz ćwiczy precyzję. Następnie trzeba włożyć schwytany pokarm do buzi zwierzaka, co doskonali koordynację wzrokowo-ruchową. W czasie ćwiczenia dziecko może też liczyć, ile zwierzątko zjadło. Nakarmienie zwierzątka wymaga od dziecka też dużo cierpliwości i koncentracji. Jednak charakter tej zabawy jest tak bardzo atrakcyjny, że dzieci nie mogą wprost przestać się bawić.

  Od 3 lat

  Zawartość: króliczek z mocnego winylu (wym. 10 x 10 cm – wys. przodu 16 cm) – 30 marchewek z elastycznego tworzywa (dł. 5 cm) – pojemnik na marchewki (z winylu) – szczypce (dł. 17,5 cm).

  Dźwiękowe kulki drewniane
  Wartości edukacyjne: Kulki można wstrząsnąć ręką lub potoczyć po podłodze lub stole. Pozostali gracze przypisują te same dźwięki. Ze względu na kształt kulki te nadają się również do gier kierunkowych. Czy piłka toczy się w prawo czy w lewo? Czy ona podchodzi do mnie, czy się toczy? Zachęca się do percepcji słuchowej, kierunkowego słuchania, koncentracji i uwagi. Piłki od 3 miesięcy, gra od 2 lat. Zawartość: Zawartość / materiał: 12 piłek z drewna bukowego w 6-ciu jasnych kolorach, każda para piłek ma indywidualny dźwięk, w torbie z materiału. Wymiary kulek: Ø 5 cm.
  1170 punktów
  - +

  Wartości edukacyjne:
  Kulki można wstrząsnąć ręką lub potoczyć po podłodze lub stole. Pozostali gracze przypisują te same dźwięki. Ze względu na kształt kulki te nadają się również do gier kierunkowych. Czy piłka toczy się w prawo czy w lewo? Czy ona podchodzi do mnie, czy się toczy? Zachęca się do percepcji słuchowej, kierunkowego słuchania, koncentracji i uwagi.

  Piłki od 3 miesięcy, gra od 2 lat.

  Zawartość:
  Zawartość / materiał:

  12 piłek z drewna bukowego w 6-ciu jasnych kolorach, każda para piłek ma indywidualny dźwięk, w torbie z materiału.

  Wymiary kulek:

  Ø 5 cm.

  Dokończ rytm
  Starannie zaprojektowane ćwiczenia uczą dzieci odszukiwania odpowiednich obrazków i układania ich w sekwencyjne rytmy. Załączone karty zadaniowe przedstawiają 72 rytmy dwu- i trójelementowe o rosnącym stopniu trudności. Zadaniem dzieci jest dokończyć rozpoczęty rytm, układając wyszukane obrazki na karcie. ćwiczenia rozwijają spostrzegawczość, umiejętność różnicowania i logicznego myślenia. Duża liczba obrazków w zestawie zachęca do tworzenia własnych rytmów. 24 karty zadaniowe w 4 seriach (33 x 11,5 cm) 320 kolorowych obrazków (3,2 x 3,2 cm) instrukcja metodyczna
  795 punktów
  - +

  Starannie zaprojektowane ćwiczenia uczą dzieci odszukiwania odpowiednich obrazków i układania ich w sekwencyjne rytmy. Załączone karty zadaniowe przedstawiają 72 rytmy dwu- i trójelementowe o rosnącym stopniu trudności. Zadaniem dzieci jest dokończyć rozpoczęty rytm, układając wyszukane obrazki na karcie.

  ćwiczenia rozwijają spostrzegawczość, umiejętność różnicowania i logicznego myślenia. Duża liczba obrazków w zestawie zachęca do tworzenia własnych rytmów.

  24 karty zadaniowe w 4 seriach (33 x 11,5 cm)
  320 kolorowych obrazków (3,2 x 3,2 cm)
  instrukcja metodyczna

  1 2 3