• Bryły geometryczne z magnetyczną płaszczyzną cięcia
  Zestaw zawiera 13 brył z magnetycznymi powierzchniami cięcia. Pomoc do wykorzystania na lekcjach z zakresu stereometrii. Wysokość brył 10 – 16 cm
  2080 punktów
  - +

  Zestaw zawiera 13 brył z magnetycznymi powierzchniami cięcia. Pomoc do wykorzystania na lekcjach z zakresu stereometrii.
  Wysokość brył 10 – 16 cm

  Bryły szkieletowe z siatkami magnetycznymi
  Zastaw składa się z 11 podstawowych brył i ich siatek: Wysokość brył 10 – 12 cm
  1490 punktów
  - +

  Zastaw składa się z 11 podstawowych brył i ich siatek: Wysokość brył 10 – 12 cm

  Pole trójkąta a pole protokąta – zestaw demonstracyjny
  Wzorowany na pomocy Montessori zestaw żółtych figur pozwala zademonstrować, czym dokładnie jest pole powierzchni. Służą do tego trzy prostokąty, które wprowadzają jednostki pomiarowe (długość, szerokość) i czwarty prostokąt (wzorcowy, 10 x 5 = 50 jednostek pola). Prostokąt wzorcowy służy następnie do wykazania, jak obliczać pole równoległoboku oraz trójkąta każdego typu (równoramienny ostrokątny, równoramienny prostokątny, różnoboczny ostrokątny, różnoboczny rozwartokątny). Każdy trójkąt można podzielić na mniejsze wielokąty, które po złożeniu dadzą prostokąt o tym samym polu. Załączone karty pracy zawierają schemat pomniejszonych figur, które można skopiować dla uczniów. Cechy: wizualne wykazanie pola trójkąta i równoległoboku, magnetyczne, karty pracy dla ucznia. Zawartość: 4 prostokąty (15 x 30 cm), równoległobok (wys. 15 cm), 4 trójkąty różnego typu, 13 wielokątów, elementy z folii magnetycznej, karty pracy dla ucznia (do kopiowania).
  1150 punktów
  - +

  Wzorowany na pomocy Montessori zestaw żółtych figur pozwala zademonstrować, czym dokładnie jest pole powierzchni. Służą do tego trzy prostokąty, które wprowadzają jednostki pomiarowe (długość, szerokość) i czwarty prostokąt (wzorcowy, 10 x 5 = 50 jednostek pola). Prostokąt wzorcowy służy następnie do wykazania, jak obliczać pole równoległoboku oraz trójkąta każdego typu (równoramienny ostrokątny, równoramienny prostokątny, różnoboczny ostrokątny, różnoboczny rozwartokątny). Każdy trójkąt można podzielić na mniejsze wielokąty, które po złożeniu dadzą prostokąt o tym samym polu.

  Załączone karty pracy zawierają schemat pomniejszonych figur, które można skopiować dla uczniów.

  Cechy:

  wizualne wykazanie pola trójkąta i równoległoboku,
  magnetyczne,
  karty pracy dla ucznia.
  Zawartość:

  4 prostokąty (15 x 30 cm),
  równoległobok (wys. 15 cm),
  4 trójkąty różnego typu,
  13 wielokątów,
  elementy z folii magnetycznej,
  karty pracy dla ucznia (do kopiowania).

  Klasowy zestaw geoplanów z kartami pracy – siatka 11 x 11
  Ekonomiczny zestaw geoplanów dla całej klasy wraz z kartami pracy w poręcznym pudełku. Przezroczyste geoplany z siatką 11 x 11 pozwalają wprowadzić uczniów w świat geometrii. Opracowane karty pracy pozwalają omówić zagadnienia, tj. linie prostopadłe i równoległe, rodzaje kątów, klasyfikacja trójkątów, typy czworokątów, cechy trapezu, symetria, podobieństwo i przystawanie figur, obwód i pole powierzchni, twierdzenie Pitagorasa. Zawartość: 24 x geoplan transparentny "siatka 11x11" 80 kart zadaniowych formatu A4 do kopiowania dla uczniów, pudełko Gratnells z mocnego tworzywa z pokrywką.
  2280 punktów
  - +

  Ekonomiczny zestaw geoplanów dla całej klasy wraz z kartami pracy w poręcznym pudełku. Przezroczyste geoplany z siatką 11 x 11 pozwalają wprowadzić uczniów w świat geometrii. Opracowane karty pracy pozwalają omówić zagadnienia, tj. linie prostopadłe i równoległe, rodzaje kątów, klasyfikacja trójkątów, typy czworokątów, cechy trapezu, symetria, podobieństwo i przystawanie figur, obwód i pole powierzchni, twierdzenie Pitagorasa.

  Zawartość:
  24 x geoplan transparentny „siatka 11×11”
  80 kart zadaniowych formatu A4 do kopiowania dla uczniów,
  pudełko Gratnells z mocnego tworzywa z pokrywką.

  Tangram
  Nauczyciel objaśnia na tablicy, czym jest tangram i z jakich figur jest zbudowany. Z pomocą magnetycznych elementów demonstruje, jak ułożyć kolejne tangramy, od prostych do bardziej skomplikowanych. Na każdej ławce znajdują się solidne kształty z tworzywa. Uczniowie, podążając za wskazówkami nauczyciela, poznają fascynujący świat tangramu. Załączone karty z zadaniami są dobrym wsparciem w tej nauce. Zawartość: tangram magnetyczny w 3 kolorach (kwadrat tangramu o boku 20 cm), 24 komplety tangramów z tworzywa spakowane w 6 plastikowych pudełek (kwadrat tangramu o boku 10 cm), 24 dwustronne karty zadaniowe w pudełku (wym. 14 x 17 cm), zamykane pudełko do przechowywania.
  1210 punktów
  - +

  Nauczyciel objaśnia na tablicy, czym jest tangram i z jakich figur jest zbudowany. Z pomocą magnetycznych elementów demonstruje, jak ułożyć kolejne tangramy, od prostych do bardziej skomplikowanych. Na każdej ławce znajdują się solidne kształty z tworzywa. Uczniowie, podążając za wskazówkami nauczyciela, poznają fascynujący świat tangramu. Załączone karty z zadaniami są dobrym wsparciem w tej nauce.

  Zawartość:
  tangram magnetyczny w 3 kolorach (kwadrat tangramu o boku 20 cm),
  24 komplety tangramów z tworzywa spakowane w 6 plastikowych pudełek (kwadrat tangramu o boku 10 cm),
  24 dwustronne karty zadaniowe w pudełku (wym. 14 x 17 cm),
  zamykane pudełko do przechowywania.

  Mozaika wielokątów – magnetyczna do demonstracji
  Rozpoznawanie kształtów, ukazywanie symetrii, tworzenie figur z innych figur. Te i wiele innych geometrycznych ćwiczeń z całą klasa można przeprowadzić przy użyciu tych magnetycznych figur. Wiek: od 4 lat
  610 punktów
  - +

  Rozpoznawanie kształtów, ukazywanie symetrii, tworzenie figur z innych figur. Te i wiele innych geometrycznych ćwiczeń z całą klasa można przeprowadzić przy użyciu tych magnetycznych figur.
  Wiek: od 4 lat

  Klocki K’NEX Matematyka rozszerzona
  Zestaw dla uczniów starszych dostarcza wzorcowych modeli ułatwiających zrozumienie ważnych pojęć matematycznych zbudujcie 95 unikalnych modeli 2D i 3D szczegółowy przewodnik z profesjonalną terminologią, definicjami i programem nauczania zestaw zawiera 920 elementów, 60 stron instrukcji dla nauczycieli 14 planów lekcyjnych
  2650 punktów
  - +

  Zestaw dla uczniów starszych dostarcza wzorcowych modeli ułatwiających zrozumienie ważnych pojęć matematycznych
  zbudujcie 95 unikalnych modeli 2D i 3D
  szczegółowy przewodnik z profesjonalną terminologią, definicjami i programem nauczania
  zestaw zawiera 920 elementów, 60 stron instrukcji dla nauczycieli
  14 planów lekcyjnych

  Obrazkowa matematyka – liczmany, cyfry, znaki magnetyczne
  Duże, kolorowe i wygodne w manipulacji liczmany to wspaniały materiał do liczenia z całą klasą. Prezentując konkretne przykłady liczbowe w formie obrazkowej dzieci chętnie podejmą się przeliczenia, pogrupowania i podpisania tabliczkami liczbowymi. W komplecie znajduje się aż 14 różnych obrazków, każdy w ilości 10 sztuk, aby sprawnie liczyć w zakresie od 0 do 10. Obrazki doskonale można użyć do układania i rozwiązywania zadań z treścią. Wykorzystując wszystkie liczmany można układać z nich tablicę 100 a liczyć nawet do 140! Można przeprowadzać wszystkie cztery operacje arytmetyczne i podpisywać je załączonymi znakami.
  1300 punktów
  - +

  Duże, kolorowe i wygodne w manipulacji liczmany to wspaniały materiał do liczenia z całą klasą. Prezentując konkretne przykłady liczbowe w formie obrazkowej dzieci chętnie podejmą się przeliczenia, pogrupowania i podpisania tabliczkami liczbowymi.

  W komplecie znajduje się aż 14 różnych obrazków, każdy w ilości 10 sztuk, aby sprawnie liczyć w zakresie od 0 do 10. Obrazki doskonale można użyć do układania i rozwiązywania zadań z treścią. Wykorzystując wszystkie liczmany można układać z nich tablicę 100 a liczyć nawet do 140! Można przeprowadzać wszystkie cztery operacje arytmetyczne i podpisywać je załączonymi znakami.

  Zestaw Fiszek do Photona
  Zestaw fiszek przeznaczonych do zajęć z robotem Photon. Kwadratowe fiszki ułatwiające prowadzenie zajęć z wykorzystaniem Robota Photon EDU (821200, sprzedawany osobno). Fiszki zawierają strzałki i inne obrazki na kolorowym tle. Ilość: 24 szt. o wym. 10 x 10 cm.
  315 punktów
  - +

  Zestaw fiszek przeznaczonych do zajęć z robotem Photon. Kwadratowe fiszki ułatwiające prowadzenie zajęć z wykorzystaniem Robota Photon EDU (821200, sprzedawany osobno). Fiszki zawierają strzałki i inne obrazki na kolorowym tle. Ilość: 24 szt. o wym. 10 x 10 cm.

  Scenariusze zajęć z Photonem
  Gotowe scenariusze lekcji z wykorzystaniem Robota Photon EDU (821200, sprzedawany osobno). Dzięki scenariuszom edukacyjnym obsługa Photona i prowadzenie zajęć staje się dziecinnie proste.
  500 punktów
  - +

  Gotowe scenariusze lekcji z wykorzystaniem Robota Photon EDU (821200, sprzedawany osobno). Dzięki scenariuszom edukacyjnym obsługa Photona i prowadzenie zajęć staje się dziecinnie proste.

  Mata edukacyjna do Photona
  Dedykowana mata do kodowania do wykorzystania z Robotem Photon EDU (821200, sprzedawany osobno). Mata edukacyjna podzielona na 24 kwadratowe pola (6 x 4). Wym. 190 x 130 cm.
  950 punktów
  - +

  Dedykowana mata do kodowania do wykorzystania z Robotem Photon EDU (821200, sprzedawany osobno). Mata edukacyjna podzielona na 24 kwadratowe pola (6 x 4). Wym. 190 x 130 cm.

  Robot Photon EDU
  Zestaw zawiera: jednego robota edukacyjnego Photon (pudełko zawiera: robota Photon, przewód microUSB do ładowania robota, instrukcję obsługi w języku polskim, kartę gwarancyjną), dostęp do aplikacji Photon EDU, Coding, Robot oraz Photon Magic Bridge, dostęp do stale aktualizowanej bazy scenariuszy prowadzenia zajęć oraz dodatkowych materiałów dydaktycznych w formie cyfrowej.
  3860 punktów
  - +

  Zestaw zawiera:

  • jednego robota edukacyjnego Photon (pudełko zawiera: robota Photon, przewód microUSB do ładowania robota, instrukcję obsługi w języku polskim, kartę gwarancyjną),
  • dostęp do aplikacji Photon EDU, Coding, Robot oraz Photon Magic Bridge,
  • dostęp do stale aktualizowanej bazy scenariuszy prowadzenia zajęć oraz dodatkowych materiałów dydaktycznych w formie cyfrowej.
  1 2


  Edukacja domowa  Jestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


  szkoły podstawowejprzedszkola


  Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

  TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

  TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.