• MATEMATYKA dla klas I – III – plansze A1
  Plansze dydaktyczne dla klas I-III szkoły podstawowej. Zestaw zawiera 20 plansz o wymiarach 63×85 cm. Plansze są dwustronnie foliowane, wzmocnione kolorowa listwą metalową z zawieszką. 1) Dodawanie liczb 2) Dodawanie pisemne 3) Dzielenie liczb 4) Dziesiątkowy układ pozycyjny 5) Dziesiątkowy system liczenia 6) Kolejność wykonywania działań 7) Dzielenie pisemne 8) Liczby naturalne 9) Mnożenie pisemne 10) Odejmowanie liczb 11) Oś liczbowa 12) Przemienność dodawania 13) Przemienność mnożenia 14) Rozdzielność mnożenia względem odejmowania 15) Zero w odejmowaniu i mnożeniu 16) Mnożenie liczb 17) Łączność mnożenia 18) Łączność dodawania 19) Mnożenie i dzielenie przez 1 i tą samą liczbę
  2250 punktów
  - +

  Plansze dydaktyczne dla klas I-III szkoły podstawowej.

  Zestaw zawiera 20 plansz o wymiarach 63×85 cm. Plansze są dwustronnie foliowane, wzmocnione kolorowa listwą metalową z zawieszką.

  1) Dodawanie liczb
  2) Dodawanie pisemne
  3) Dzielenie liczb
  4) Dziesiątkowy układ pozycyjny
  5) Dziesiątkowy system liczenia
  6) Kolejność wykonywania działań
  7) Dzielenie pisemne
  8) Liczby naturalne
  9) Mnożenie pisemne
  10) Odejmowanie liczb
  11) Oś liczbowa
  12) Przemienność dodawania
  13) Przemienność mnożenia
  14) Rozdzielność mnożenia względem odejmowania
  15) Zero w odejmowaniu i mnożeniu
  16) Mnożenie liczb
  17) Łączność mnożenia
  18) Łączność dodawania
  19) Mnożenie i dzielenie przez 1 i tą samą liczbę

  Krokodyli skok!
  Skacz nad krokodylem! Ucz się kolorów, kształtów i liczenia do 10, jednocześnie unikając krokodyla. Kolorowa mata zachęci dzieci do zabawy – jest idealna do zabawy indywidualnej, w parach oraz w małej grupie. W zestawie znajduje się kolorowa mata winylowa (250 x 75 cm), dwie kostki (12 cm) oraz 40 znaczków ze zwierzątkami.
  800 punktów
  - +

  Skacz nad krokodylem! Ucz się kolorów, kształtów i liczenia do 10, jednocześnie unikając krokodyla. Kolorowa mata zachęci dzieci do zabawy – jest idealna do zabawy indywidualnej, w parach oraz w małej grupie.

  W zestawie znajduje się kolorowa mata winylowa (250 x 75 cm), dwie kostki (12 cm) oraz 40 znaczków ze zwierzątkami.

  Bryły geometryczne z magnetyczną płaszczyzną cięcia
  Zestaw zawiera 13 brył z magnetycznymi powierzchniami cięcia. Pomoc do wykorzystania na lekcjach z zakresu stereometrii. Wysokość brył 10 – 16 cm
  2080 punktów
  - +

  Zestaw zawiera 13 brył z magnetycznymi powierzchniami cięcia. Pomoc do wykorzystania na lekcjach z zakresu stereometrii.
  Wysokość brył 10 – 16 cm

  Bryły szkieletowe z siatkami magnetycznymi
  Zastaw składa się z 11 podstawowych brył i ich siatek: Wysokość brył 10 – 12 cm
  1500 punktów
  - +

  Zastaw składa się z 11 podstawowych brył i ich siatek: Wysokość brył 10 – 12 cm

  Pole trójkąta a pole protokąta – zestaw demonstracyjny
  Wzorowany na pomocy Montessori zestaw żółtych figur pozwala zademonstrować, czym dokładnie jest pole powierzchni. Służą do tego trzy prostokąty, które wprowadzają jednostki pomiarowe (długość, szerokość) i czwarty prostokąt (wzorcowy, 10 x 5 = 50 jednostek pola). Prostokąt wzorcowy służy następnie do wykazania, jak obliczać pole równoległoboku oraz trójkąta każdego typu (równoramienny ostrokątny, równoramienny prostokątny, różnoboczny ostrokątny, różnoboczny rozwartokątny). Każdy trójkąt można podzielić na mniejsze wielokąty, które po złożeniu dadzą prostokąt o tym samym polu. Załączone karty pracy zawierają schemat pomniejszonych figur, które można skopiować dla uczniów. Cechy: wizualne wykazanie pola trójkąta i równoległoboku, magnetyczne, karty pracy dla ucznia. Zawartość: 4 prostokąty (15 x 30 cm), równoległobok (wys. 15 cm), 4 trójkąty różnego typu, 13 wielokątów, elementy z folii magnetycznej, karty pracy dla ucznia (do kopiowania).
  1150 punktów
  - +

  Wzorowany na pomocy Montessori zestaw żółtych figur pozwala zademonstrować, czym dokładnie jest pole powierzchni. Służą do tego trzy prostokąty, które wprowadzają jednostki pomiarowe (długość, szerokość) i czwarty prostokąt (wzorcowy, 10 x 5 = 50 jednostek pola). Prostokąt wzorcowy służy następnie do wykazania, jak obliczać pole równoległoboku oraz trójkąta każdego typu (równoramienny ostrokątny, równoramienny prostokątny, różnoboczny ostrokątny, różnoboczny rozwartokątny). Każdy trójkąt można podzielić na mniejsze wielokąty, które po złożeniu dadzą prostokąt o tym samym polu.

  Załączone karty pracy zawierają schemat pomniejszonych figur, które można skopiować dla uczniów.

  Cechy:

  wizualne wykazanie pola trójkąta i równoległoboku,
  magnetyczne,
  karty pracy dla ucznia.
  Zawartość:

  4 prostokąty (15 x 30 cm),
  równoległobok (wys. 15 cm),
  4 trójkąty różnego typu,
  13 wielokątów,
  elementy z folii magnetycznej,
  karty pracy dla ucznia (do kopiowania).

  Klasowy zestaw geoplanów z kartami pracy – siatka 11 x 11
  Ekonomiczny zestaw geoplanów dla całej klasy wraz z kartami pracy w poręcznym pudełku. Przezroczyste geoplany z siatką 11 x 11 pozwalają wprowadzić uczniów w świat geometrii. Opracowane karty pracy pozwalają omówić zagadnienia, tj. linie prostopadłe i równoległe, rodzaje kątów, klasyfikacja trójkątów, typy czworokątów, cechy trapezu, symetria, podobieństwo i przystawanie figur, obwód i pole powierzchni, twierdzenie Pitagorasa. Zawartość: 24 x geoplan transparentny "siatka 11x11" 80 kart zadaniowych formatu A4 do kopiowania dla uczniów, pudełko Gratnells z mocnego tworzywa z pokrywką.
  2280 punktów
  - +

  Ekonomiczny zestaw geoplanów dla całej klasy wraz z kartami pracy w poręcznym pudełku. Przezroczyste geoplany z siatką 11 x 11 pozwalają wprowadzić uczniów w świat geometrii. Opracowane karty pracy pozwalają omówić zagadnienia, tj. linie prostopadłe i równoległe, rodzaje kątów, klasyfikacja trójkątów, typy czworokątów, cechy trapezu, symetria, podobieństwo i przystawanie figur, obwód i pole powierzchni, twierdzenie Pitagorasa.

  Zawartość:
  24 x geoplan transparentny „siatka 11×11”
  80 kart zadaniowych formatu A4 do kopiowania dla uczniów,
  pudełko Gratnells z mocnego tworzywa z pokrywką.

  Tangram
  Nauczyciel objaśnia na tablicy, czym jest tangram i z jakich figur jest zbudowany. Z pomocą magnetycznych elementów demonstruje, jak ułożyć kolejne tangramy, od prostych do bardziej skomplikowanych. Na każdej ławce znajdują się solidne kształty z tworzywa. Uczniowie, podążając za wskazówkami nauczyciela, poznają fascynujący świat tangramu. Załączone karty z zadaniami są dobrym wsparciem w tej nauce. Zawartość: tangram magnetyczny w 3 kolorach (kwadrat tangramu o boku 20 cm), 24 komplety tangramów z tworzywa spakowane w 6 plastikowych pudełek (kwadrat tangramu o boku 10 cm), 24 dwustronne karty zadaniowe w pudełku (wym. 14 x 17 cm), zamykane pudełko do przechowywania.
  1210 punktów
  - +

  Nauczyciel objaśnia na tablicy, czym jest tangram i z jakich figur jest zbudowany. Z pomocą magnetycznych elementów demonstruje, jak ułożyć kolejne tangramy, od prostych do bardziej skomplikowanych. Na każdej ławce znajdują się solidne kształty z tworzywa. Uczniowie, podążając za wskazówkami nauczyciela, poznają fascynujący świat tangramu. Załączone karty z zadaniami są dobrym wsparciem w tej nauce.

  Zawartość:
  tangram magnetyczny w 3 kolorach (kwadrat tangramu o boku 20 cm),
  24 komplety tangramów z tworzywa spakowane w 6 plastikowych pudełek (kwadrat tangramu o boku 10 cm),
  24 dwustronne karty zadaniowe w pudełku (wym. 14 x 17 cm),
  zamykane pudełko do przechowywania.

  Mozaika wielokątów – magnetyczna do demonstracji
  Rozpoznawanie kształtów, ukazywanie symetrii, tworzenie figur z innych figur. Te i wiele innych geometrycznych ćwiczeń z całą klasa można przeprowadzić przy użyciu tych magnetycznych figur. Wiek: od 4 lat
  610 punktów
  - +

  Rozpoznawanie kształtów, ukazywanie symetrii, tworzenie figur z innych figur. Te i wiele innych geometrycznych ćwiczeń z całą klasa można przeprowadzić przy użyciu tych magnetycznych figur.
  Wiek: od 4 lat

  Klocki K’NEX Matematyka rozszerzona
  Zestaw dla uczniów starszych dostarcza wzorcowych modeli ułatwiających zrozumienie ważnych pojęć matematycznych zbudujcie 95 unikalnych modeli 2D i 3D szczegółowy przewodnik z profesjonalną terminologią, definicjami i programem nauczania zestaw zawiera 920 elementów, 60 stron instrukcji dla nauczycieli 14 planów lekcyjnych
  2950 punktów
  - +

  Zestaw dla uczniów starszych dostarcza wzorcowych modeli ułatwiających zrozumienie ważnych pojęć matematycznych
  zbudujcie 95 unikalnych modeli 2D i 3D
  szczegółowy przewodnik z profesjonalną terminologią, definicjami i programem nauczania
  zestaw zawiera 920 elementów, 60 stron instrukcji dla nauczycieli
  14 planów lekcyjnych

  Obrazkowa matematyka – liczmany, cyfry, znaki magnetyczne
  Duże, kolorowe i wygodne w manipulacji liczmany to wspaniały materiał do liczenia z całą klasą. Prezentując konkretne przykłady liczbowe w formie obrazkowej dzieci chętnie podejmą się przeliczenia, pogrupowania i podpisania tabliczkami liczbowymi. W komplecie znajduje się aż 14 różnych obrazków, każdy w ilości 10 sztuk, aby sprawnie liczyć w zakresie od 0 do 10. Obrazki doskonale można użyć do układania i rozwiązywania zadań z treścią. Wykorzystując wszystkie liczmany można układać z nich tablicę 100 a liczyć nawet do 140! Można przeprowadzać wszystkie cztery operacje arytmetyczne i podpisywać je załączonymi znakami.
  1360 punktów
  - +

  Duże, kolorowe i wygodne w manipulacji liczmany to wspaniały materiał do liczenia z całą klasą. Prezentując konkretne przykłady liczbowe w formie obrazkowej dzieci chętnie podejmą się przeliczenia, pogrupowania i podpisania tabliczkami liczbowymi.

  W komplecie znajduje się aż 14 różnych obrazków, każdy w ilości 10 sztuk, aby sprawnie liczyć w zakresie od 0 do 10. Obrazki doskonale można użyć do układania i rozwiązywania zadań z treścią. Wykorzystując wszystkie liczmany można układać z nich tablicę 100 a liczyć nawet do 140! Można przeprowadzać wszystkie cztery operacje arytmetyczne i podpisywać je załączonymi znakami.

  Zestaw Fiszek do Photona
  Zestaw fiszek przeznaczonych do zajęć z robotem Photon. Kwadratowe fiszki ułatwiające prowadzenie zajęć z wykorzystaniem Robota Photon EDU (821200, sprzedawany osobno). Fiszki zawierają strzałki i inne obrazki na kolorowym tle. Ilość: 24 szt. o wym. 10 x 10 cm.
  315 punktów
  - +

  Zestaw fiszek przeznaczonych do zajęć z robotem Photon. Kwadratowe fiszki ułatwiające prowadzenie zajęć z wykorzystaniem Robota Photon EDU (821200, sprzedawany osobno). Fiszki zawierają strzałki i inne obrazki na kolorowym tle. Ilość: 24 szt. o wym. 10 x 10 cm.

  Scenariusze zajęć z Photonem
  Gotowe scenariusze lekcji z wykorzystaniem Robota Photon EDU (821200, sprzedawany osobno). Dzięki scenariuszom edukacyjnym obsługa Photona i prowadzenie zajęć staje się dziecinnie proste.
  500 punktów
  - +

  Gotowe scenariusze lekcji z wykorzystaniem Robota Photon EDU (821200, sprzedawany osobno). Dzięki scenariuszom edukacyjnym obsługa Photona i prowadzenie zajęć staje się dziecinnie proste.

  1 2