• STACJA DO DEZYNFEKCJI RĄK – DOZOWNIK AUTOMATYCZNY BEZDOTYKOWY
  Bezdotykowa stacja do dezynfekcji dłoni na mydło/płyn. W zestawie: stojak + dozownik bezdotykowy STOJAK: stojak na dozownik w kolorze czarnym; wykonany ze stali bardzo stabilny; posiada od spodu zabezpieczenia antyposlizgowe, które chronią również powierznię na której stoi. DOZOWNIK: dyspenser automatyczny na baterie 8 x AA (20 000 cykli/użyć); czujnik ruchu: od 2 -12 cm; dysza "pryska (spray)" na płyn antybakteryjny, antywirusowy - możliwość regulacji wielkości strzału 0,7 lub 1,4 ml Wymiary dozownika: 123 mm x 262 x 114 cm Pojemność na płyn: 900ml Materiał - mocne tworzywo ABS Dozownik z funkcją niekapania Obudowa zamykana na kluczyk Certyfikat CE i dopuszczenie na rynek europejski Waga Łączna stojak + dozownik: 10 kg
  2300 punktów
  - +

  Bezdotykowa stacja do dezynfekcji dłoni na mydło/płyn. W zestawie: stojak + dozownik bezdotykowy

  STOJAK: stojak na dozownik w kolorze czarnym; wykonany ze stali bardzo stabilny; posiada od spodu zabezpieczenia antyposlizgowe, które chronią również powierznię na której stoi.

  DOZOWNIK: dyspenser automatyczny na baterie 8 x AA (20 000 cykli/użyć); czujnik ruchu: od 2 -12 cm; dysza „pryska (spray)” na płyn antybakteryjny, antywirusowy – możliwość regulacji wielkości strzału 0,7 lub 1,4 ml

  Wymiary dozownika: 123 mm x 262 x 114 cm
  Pojemność na płyn: 900ml
  Materiał – mocne tworzywo ABS
  Dozownik z funkcją niekapania
  Obudowa zamykana na kluczyk
  Certyfikat CE i dopuszczenie na rynek europejski
  Waga Łączna stojak + dozownik: 10 kg

  Maseczka ochronna jednorazowa trójwarstwowa
  Maseczka ochronna jednorazowa 50 sztuk w opakowaniu - trójwarstwowa - kod 557310. Jednorazowa maska na twarz, trójwarstwowa. Opakowanie 50 sztuk. Cechy produktu: ochrona przed rozpryskami ochrona przed pyłem ochrona przed zapachem sposób użycia według ilustracji: 1. Zerwij zewnętrzne opakowanie i otwórz maskę 2. Przyciśnij i załóż maskę u nasady nosa, dopasowując w zależności od cech indywidualnych. 3. Rozciągnij maskę, tak aby przykrywała nos i podbródek, załóż paski za uszy. 4. Rozciągnij i rozwiń maskę by dopasować do twarzy.
  540 punktów
  - +

  Maseczka ochronna jednorazowa 50 sztuk w opakowaniu – trójwarstwowa – kod 557310. Jednorazowa maska na twarz, trójwarstwowa. Opakowanie 50 sztuk.

  Cechy produktu:

  • ochrona przed rozpryskami
  • ochrona przed pyłem
  • ochrona przed zapachem
  • sposób użycia według ilustracji:

  1. Zerwij zewnętrzne opakowanie i otwórz maskę
  2. Przyciśnij i załóż maskę u nasady nosa, dopasowując w zależności od cech indywidualnych.
  3. Rozciągnij maskę, tak aby przykrywała nos i podbródek, załóż paski za uszy.
  4. Rozciągnij i rozwiń maskę by dopasować do twarzy.

  Żel do dezynfekcji rąk 5 litrów
  Żel do dezynfekcji rąk jest płynem o działaniu wirusobójczym. Produkt do użytku indywidualnego oraz profesjonalnego . Znajduje zastosowanie również przy czyszczeniu różnego rodzaju powierzchni użytkowych. Produkt do użytku indywidualnego oraz profesjonalnego . Znajduje zastosowanie również przy czyszczeniu różnego rodzaju powierzchni użytkowych. Dostępne płyny mogą różnić się między sobą marką i producentem, w zależności od dostępności towaru. Cechy produktu: szybki w użyciu płyn do profesjonalnej dezynfekcji rak oraz powierzchni wykazuje działanie wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze produkt zawiera 70% alkoholu etylowego dzięki zawartości gliceryny łagodzi wysuszanie dłoni przedłożone działanie bakteriobójcze do 3 godzin produkt wpisany na listę produktów biobójczych Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych produkowany w Polsce higieniczna dezynfekcja rąk (wg norm EN 1500): 1. 2 x 3 ml preparatu wcierać w dłonie przez 30 sekund 2. Pozostawić do wyschnięcia 3. Nie spłukiwać!
  490 punktów
  - +

  Żel do dezynfekcji rąk jest płynem o działaniu wirusobójczym. Produkt do użytku indywidualnego oraz profesjonalnego . Znajduje zastosowanie również przy czyszczeniu różnego rodzaju powierzchni użytkowych. Produkt do użytku indywidualnego oraz profesjonalnego . Znajduje zastosowanie również przy czyszczeniu różnego rodzaju powierzchni użytkowych.

  Dostępne płyny mogą różnić się między sobą marką i producentem, w zależności od dostępności towaru.

  Cechy produktu:

  • szybki w użyciu płyn do profesjonalnej dezynfekcji rak oraz powierzchni
  • wykazuje działanie wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze
  • produkt zawiera 70% alkoholu etylowego
  • dzięki zawartości gliceryny łagodzi wysuszanie dłoni
  • przedłożone działanie bakteriobójcze do 3 godzin
  • produkt wpisany na listę produktów biobójczych Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych
  • produkowany w Polsce
  • higieniczna dezynfekcja rąk (wg norm EN 1500):

  1. 2 x 3 ml preparatu wcierać w dłonie przez 30 sekund
  2. Pozostawić do wyschnięcia
  3. Nie spłukiwać!

  Mata antybakteryjna
  Rozmiar maty: 120 x 200 x 4 cm Materiał: Pianka poliuretanowa, Poliester 600D Konstrukcja maty uniemożliwia wylanie się cieczy roboczej. Mata posiada suwak tylko w częściach bocznych, przez co środkowa część, po której jeżdżą pojazdy nie jest narażona na rozdarcie suwaka. Mata posiada zamek błyskawiczny umożliwiający wymianę wkładu. Nie powoduje nadmiernego przemoczenia obuwia. Plastikowy zamek - nie ulega korozji. Siatka w macie uniemożliwia wnikanie zanieczyszczeń mechanicznych w głąb, co przedłuża żywotność pianki. Wykonane z mocnych tkanin, odpornych na działanie niskich temperatur. Wymienna pianka poliuretanowa wewnątrz maty. Do maty dołączony jest preparat antybakteryjny do samodzielnego rozcięczenia: Virkon S - Opakowanie 200g - w stężeniu 1% uzyskuje się 20L gotowego roztworu. Preparat dezynfekcyjny o właściwościach myjących oraz działaniu bakteriobójczym, wirusobójczym i grzybobójczym o dowiedzionej aktywności biobójczej. Idealnie nadaje się do nasączania mat dezynfekcyjnych.
  1800 punktów
  - +

  Rozmiar maty: 120 x 200 x 4 cm
  Materiał: Pianka poliuretanowa, Poliester 600D

  Konstrukcja maty uniemożliwia wylanie się cieczy roboczej. Mata posiada suwak tylko w częściach bocznych, przez co środkowa część, po której jeżdżą pojazdy nie jest narażona na rozdarcie suwaka. Mata posiada zamek błyskawiczny umożliwiający wymianę wkładu. Nie powoduje nadmiernego przemoczenia obuwia. Plastikowy zamek – nie ulega korozji. Siatka w macie uniemożliwia wnikanie zanieczyszczeń mechanicznych w głąb, co przedłuża żywotność pianki. Wykonane z mocnych tkanin, odpornych na działanie niskich temperatur. Wymienna pianka poliuretanowa wewnątrz maty. Do maty dołączony jest preparat antybakteryjny do samodzielnego rozcięczenia: Virkon S – Opakowanie 200g – w stężeniu 1% uzyskuje się 20L gotowego roztworu. Preparat dezynfekcyjny o właściwościach myjących oraz działaniu bakteriobójczym, wirusobójczym i grzybobójczym o dowiedzionej aktywności biobójczej. Idealnie nadaje się do nasączania mat dezynfekcyjnych.

  Osłona z plexi wolnostojąca
  Rozmiar osłony: 50x50 cm. Bariera jest wykonana ze sztywnego i transparentnego plexi o grubości 3 mm. Nogi mają grubość 10 mm i są wykonane ze spienionego pcw. Osłona z plexi jest dostarczana w wersji do samodzielnego montażu. Najważniejsze cechy: wolnostojąca, grubość 3 mm, materiał jest przezroczysty, materiał jest dwustronnie zabezpieczony folią, osłona posiada zaokrąglone górne naroża, 2 kolory nóżek do wyboru: białe lub czarne. Możliwość zamówienia w innym rozmiarze - na specjalnie zamówienie, po indywidualnym wyliczeniu punktów Funuduszu Oświatowego.
  390 punktów
  - +

  Rozmiar osłony: 50×50 cm. Bariera jest wykonana ze sztywnego i transparentnego plexi o grubości 3 mm. Nogi mają grubość 10 mm i są wykonane ze spienionego pcw. Osłona z plexi jest dostarczana w wersji do samodzielnego montażu. Najważniejsze cechy: wolnostojąca, grubość 3 mm, materiał jest przezroczysty, materiał jest dwustronnie zabezpieczony folią, osłona posiada zaokrąglone górne naroża, 2 kolory nóżek do wyboru: białe lub czarne. Możliwość zamówienia w innym rozmiarze – na specjalnie zamówienie, po indywidualnym wyliczeniu punktów Funuduszu Oświatowego.

  Roll-up osłona antywirusowa
  Roll-up Osłona Antywirusowa wyróżnia się na tle najtańszych rozwiązań, dzięki atrakcyjnej cenie zakupu oraz dzięki skutecznej funkcjonalności. Ta bariera oferuje stabilną aluminiową kasetę i torbę transportową oraz przezroczystą osłonę PET, którą łatwo wyczyścić. Mechanizm Osłony jest stabilny, ale jednocześnie mobilny i łatwy w przemieszczeniu. Torba zawarta w zestawie umożliwia trwałe przechowanie systemu. Zestaw zawiera: przezroczysta osłona z folii PET 2 obrotowe nóżki na wzmocnieniach górny pasek listew stabilizator położenia masztu maszt bungee aluminiowa kaseta anodowana ekonomiczna torba transportowa
  700 punktów
  - +

  Roll-up Osłona Antywirusowa wyróżnia się na tle najtańszych rozwiązań, dzięki atrakcyjnej cenie zakupu oraz dzięki skutecznej funkcjonalności. Ta bariera oferuje stabilną aluminiową kasetę i torbę transportową oraz przezroczystą osłonę PET, którą łatwo wyczyścić. Mechanizm Osłony jest stabilny, ale jednocześnie mobilny i łatwy w przemieszczeniu. Torba zawarta w zestawie umożliwia trwałe przechowanie systemu.

  Zestaw zawiera:

  • przezroczysta osłona z folii PET
  • 2 obrotowe nóżki na wzmocnieniach
  • górny pasek listew
  • stabilizator położenia masztu
  • maszt bungee
  • aluminiowa kaseta anodowana
  • ekonomiczna torba transportowa
  Rękawiczki nitrylowe
  Dzięki nim unikniesz bezpośredniego kontaktu z potencjalnie zakażoną powierzchnią oraz unikniesz uciążliwego brudzenia się rąk. Można stosować je do codziennego użytku. dowolny rozmiar S/M/L/XL kolor: niebieski lub biały (kolor dobierany jest losowo) ilość: 100 szt. w opoakowaniu
  415 punktów
  - +

  Dzięki nim unikniesz bezpośredniego kontaktu z potencjalnie zakażoną powierzchnią oraz unikniesz uciążliwego brudzenia się rąk. Można stosować je do codziennego użytku.

  • dowolny rozmiar S/M/L/XL
  • kolor: niebieski lub biały (kolor dobierany jest losowo)
  • ilość: 100 szt. w opoakowaniu
  Dozownik łokciowy
  Dystrybutor łokciowy z serii ekonomicznej z przeznaczeniem na mydła w płynie o pojemności 500 ml. Wykonany z mocnego tworzywa sztucznego ABS. Posiada zawór niekapek.
  3200 punktów
  - +

  Dystrybutor łokciowy z serii ekonomicznej z przeznaczeniem na mydła w płynie o pojemności 500 ml. Wykonany z mocnego tworzywa sztucznego ABS. Posiada zawór niekapek.