30 listopada

KOŁA UŁAMKOWE, UŁAMKI, KWADRATY UŁAMKOWE

Zestaw zawiera:

KOŁA UŁAMKOWE
Zestaw do nauki matematyki pozwalający przedstawić powiązania pomiędzy jednostkami, dziesiątkami, setkami i tysiącami. Każdy element jest oznaczony w centymetrach kwadratowych, aby pokazać, jak poszczególny fragment odnosi się do całości. Zestaw zawiera: 100 sztuk żółtych jedności, 10 sztuk zielonych pręcików (dziesiątek), 10 sztuk niebieskich elementów (setek), 1 sztukę czerwonych bloków (tysięcy). Wymiary: średnica 10 cm.

UŁAMKI
Zestaw do nauki matematyki pozwalający przedstawić powiązania pomiędzy jednostkami, dziesiątkami, setkami i tysiącami. Każdy element jest oznaczony w centymetrach kwadratowych, aby pokazać, – poszczególny fragment odnosi się do całości. Zestaw zawiera: 100 sztuk żółtych jedności, 10 sztuk zielonych pręcików (dziesiątek), 10 sztuk niebieskich elementów (setek), 1 sztukę czerwonych bloków (tysięcy). Wymiary: 30 x 11,5 x 11 cm.

KWADRATY UŁAMKOWE
Zestaw pozwalający pokazać, że ułamki są częściami, które składają się na całość. Plastikowe pudełko służy jako taca do układania kwadratów. Zestaw zawiera: ekwiwalent 8 pełnych kwadratów, tj. 1/2, 1/3, 1/6 (2 kombinacje),
1/4 (3 kombinacje) oraz jeden cały kwadrat. Wymiary: 10 x 10 cm.


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.