04 września

Konkurs na "Koordynatora Roku". Super nagrody!

Zapraszamy wszystkich koordynatorów programu "Moje miasto bez elektrośmieci" do udziału w konkursie na Koordynatora Roku.

Konkurs rozpozpoczął się 01 września  i trwać będzie do 31 maja 2018 r.,

ale warto przystąpić już dziś i zyskać!

Jeżeli placówka nie wyznaczyła do tej pory koordynatora, wystarczy wysłać zgłoszenie e-mailem na adres: szkoła@mmbe.pl, co uprawnia już do wzięcia udziału w konkursie.

W ramach konkursu należy wykonać kilka zadań:

  • zrealizować zajęcia edukacyjne z wykorzystaniem materiałów edukacyjnych programu
    i wykonać zdjęcia z realizacji tych zajęć w formie relacji zdjęciowej.
  • zaplanować i zorganizować minimum 2 zbiórki elektrośmieci w roku szkolnym 2017/18, każda o masie zgodnej z minimum logistycznym (500 kg)
  • poinformować rodziców oraz lokalną społeczność o planowanej zbiórce elektrośmieci –poprzez rozdanie ulotek, wywieszenie plakatów promujących zbiórkę.
  • wykonać wraz z dziećmi dodatkowe materiały do promocji zbiórki, np.: plakat, gazetkę szkolną, inne materiały na temat prawidłowego postępowania z elektrośmieciami (liczy się Wasza pomysłowość). Następnie należy wykonać zdjęcie pracy i umieść je na Facebooku ElektroEko/Elektrośmieci i zbierać polubienia!
  • umieścić na stronie internetowej placówki informację o udziale w programie.
  • zaangażować lokalną społeczność w zbiórkę elektrośmieci z wykorzystaniem lokalnych mediów, wywieszenie plakatów informujący o zbiórce w miejscach spotkań lokalnej społeczności (domach kultury, ośrodkach zdrowia, kościele)

HARMONOGRAM KONKURSU

04 września 2017 – 31 maja 2018 – Realizacja zadań konkursowych
do 08 czerca 2018 – Odsyłanie kart konkursowych
18 czerwca .2018 – Ogłoszenie wyników konkursu
19-22 czerwca 2018 – Uroczyste wręczenie nagród

Realizację zadań należy zaznaczać na karcie konkursowej Koordynatora, którą otrzymaliście Państwo wraz z materiałami edukacyjnymi. Kartę można także pobrać z naszej strony internetowej {>>>pobierz Kartę Konkursową Koordynatora].

 

Do wygrania nagrody:

I miejsce - laptop oraz 10 wyróżnień - tablety *

 

ZAPRASZAMY!

Regulamin konkursu [>>>pobierz]

* zdjęcie laptopa i tableta jest poglądowe

 


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.