15 września

Konkurs startuje już 01.10

Nowy konkurs "Dlaczego elektrośmieci to nie są zwykłe śmieci" rozpoczyna się już 01.10. W roku szkolnym 2020/2021 stawiamy na ekologiczną pomysłowość artystyczną!  Do przygotowania w ramach konkursu jest praca twórcza odpowiadająca na pytanie „Dlaczego elektrośmieci to nie są zwykłe śmieci”. W konkursie mogą wziąć udział zarówno przedszkola jak i szkoły podstawowe. Pracę można przygotować w jednej z trzech kategorii:
  • Kategoria praca plastyczna
  • Kategoria film
  • Kategoria piosenka
Przygotowaną pracę należy wysłać do nas poprzez Formularz Konkursowy w terminie od 01 października 2020 r. do 9 kwietnia 2021 r. Dodatkowo, do 9 kwietnia 2021 r. placówka uczestnicząca w konkursie zobowiązana jest do zamieszczenia jednego Ekodziałania na naszej Mapie Eko-działań. Jak wybierzemy zwycięzców? Zgłoszone prace podane będą głosowaniu internautów od 15 kwietnia do 7 maja 2021 r. Z pośród prac, które uzyskały minimum 100 głosów Jury wybierze te zwycięskie.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU: 20 MAJA 2021 R.

W ramach tego konkursu placówki nie muszą organizować zbiórek elektrośmieci, ale oczywiście są one mile widziane :-), aby relacje z ich organizacji znalazły się na Mapie EkoDziałań.


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.