10 czerwca

Konkurs "Szkoła w mieście bez elektrośmieci" rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięskim szkołom w konkursie "Szkoła w mieście bez elektrośmieci"

Miejsce 1
Szkoła Podstawowa nr 14, Tomaszów Mazowiecki, ul. Słowackiego 32/42 - 30 598 punktów

Miejsce 2
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Wiejska 29/31 - 20 480 punktów

Miejsce 3
Szkoła Podstawowa nr 10, Tomaszów Mazowiecki, ul. Ostrowskiego 14 - 16 346 punktów

Na kolejnych, równie wysokich miejscach uplasowały się:

Szkoła Podstawowa w Hejdyku, Ruciane-Nida - 13 698 punktów
Szkoła Podstawowa nr 16, Jaworzno, ul. 3 Maja 18 - 13 219 punktów

Szczególne gratulacje dla pierwszyszych 3 zwycięskich szkół. Osiągnięty wynik jest imponujący. Gratulujemy także wszystkim szkołom, które wzięły udział w konkursie.


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.