28 maja

Konkurs "Warszawa bez elektrośmieci" dobiega końca!

Przypominamy, iż konkurs dla szkół podstawowych „Warszawa bez elektrośmieci” trwa do 31 maja br. Jeszcze przez ostatnie dni można zgłosić odbiór dużych elekrośmieci z domu i otrzymać kupon konkursowy. Zebrane kupony, wraz z wypełnionym formularzem, szkoły przesyłają na adres:

Adliner Sp. z o.o. ul. Locci 18 02-928 Warszawa

NA KUPONY CZEKAMY DO 4 CZERWCA.

Szkołom, które zebrały min. 200 punktów przysługuje nagroda w postaci jednej z 5 pakietów pomocy szkolnych. Przesyłając kupony prosimy o wskazanie nagrody, którą chcielibyście Państwo otrzymać. Pakiet 1 – zawiera biurko szkolne (1 szt.) oraz krzesełka (2 szt.) Pakiet 2 – zawiera pufy do świetlicy (2 szt.) Pakiet 3 – zawiera piłki do siatkówki (2 szt.), piłki do kosza (2 szt.), piłki ręczne (2 szt.) oraz siatkę do gry w siatkówkę (1 szt.) Pakiet 4 – zawiera plansze edukacyjne (3 szt.) Pakiet 5 – zawiera lupę (1 szt.), model owada mały (1 szt.), model narządów człowieka duży (1 szt.)

Na szkoły, które zbiorą najwięcej punktów, czekają dodatkowe nagrody: I miejsce – tablica multimedialna II miejsce – projektor multimedialny III miejsce – projektor multimedialny IV miejsce – projektor multimedialny

OGŁOSZENIE WYNIKÓW JUŻ 10 CZERWCA NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ!


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.