Galeria prac konkursowych

Laura Proniewicka / Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi, Gołdap

0 głosów

Udostępnij

Oliwier Jaroszek / Przedszkole nr 43 \"U Krecika Szybownika\", Bydgoszcz

0 głosów

Udostępnij

Amelia Leszczyńska / Szkoła Podstawowa nr2 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi, Gołdap

0 głosów

Udostępnij

Adam Stepanik / Szkoła Podstawowa nr2 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi, Gołdap

0 głosów

Udostępnij

Maria Wasilewska / Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Gołdap

0 głosów

Udostępnij

Stanisław Redziński / Szkoła Podstawowa nr2 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi, Gołdap

0 głosów

Udostępnij

Oliwia Sokół / Szkoła Podstawowa nr2 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi, Gołdap

0 głosów

Udostępnij

Igor Wilczyński / Szkoła Podstawowa nr2 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi, Gołdap

0 głosów

Udostępnij

Michalina Górczyńska / Szkoła Podstawowa nr2 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi, Gołdap

0 głosów

Udostępnij

Hanna Andruczyk / Szkoła Podstawowa nr2 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi, Gołdap

0 głosów

Udostępnij

Tobiasz Sternal / Szkoła Podstawowa nr2 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi, Gołdap

0 głosów

Udostępnij

Michał Mackiewicz / Szkoła Podstawowa nr2 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi, Gołdap

0 głosów

Udostępnij

Nikola Trybuchowska / Szkoła Podstawowa nr2 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi, Gołdap

0 głosów

Udostępnij

Lena Poniatowska / Szkoła Podstawowa nr 2, Gołdap

0 głosów

Udostępnij

Szymon Bernatowicz / Szkoła Podstawowa nr2 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi, Gołdap

0 głosów

Udostępnij

Zofia Nawrocka / Szkoła Podstawowa nr2 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi, Gołdap

0 głosów

Udostępnij

Maja Żukowska / Szkoła Podstawowa nr2 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi, Gołdap

0 głosów

Udostępnij

Zuzanna Ziętek / Szkoła Podstawowa nr2 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi, Gołdap

0 głosów

Udostępnij

Julia Misiewicz / Szkoła Podstawowa nr2 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi, Gołdap

0 głosów

Udostępnij

Gabriel Jaroszek / Przedszkole nr 43 \"U Krecika Szybownika\", Bydgoszcz

0 głosów

Udostępnij

Marcel Miłoszewicz / Przedszkole nr 43 \"U Krecika Szybownika\", Bydgoszcz

0 głosów

Udostępnij

Franciszek Kapłan / Szkoła Podstawowa nr 2, Piastów

0 głosów

Udostępnij

Dominika Swora / Szkoła podstawowa Chrzastowice, Chrzastowice

0 głosów

Udostępnij

Zuzanna Czerwińska / Przedszkole Miejskie nr 1, Dąbrowa Górnicza

0 głosów

Udostępnij

Oliwia Koc / Szkoła Podstawowa Nr 2 w Piastowie, Piastów

0 głosów

Udostępnij

Piotr Pogruszewski / Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Skłodowskiej- Curie w Piastowie, Piastów

0 głosów

Udostępnij

AURELIA WIŚNIEWSKA / Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9, POZNAŃ

0 głosów

Udostępnij

Bartosz Brzezicki / Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II, Ciechanów

0 głosów

Udostępnij

Weronika Rogalska / Sp7, Ciechanów

0 głosów

Udostępnij

Szymon Wróbel / Szkoła Podstawowa nr 3 im.Tadeusza Kościuszki w Gołdapi, Gołdap

0 głosów

Udostępnij

Michalina Wróbel / Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 3 w Gołdapi, Gołdap

0 głosów

Udostępnij

Bruno Wróbel / Rodzina Państwa Wróblów ul.Boczna 37, Gołdap

0 głosów

Udostępnij

Maksymilian Walczak / Szkoła Podstawowa im. Wacławy Matusiak w Brzeźniu, Brzeźnio

0 głosów

Udostępnij

Jan Poterała / Szkoła Podstawowa im. Wacławy Matusiak w Brzeźniu, Brzeźnio

0 głosów

Udostępnij

Jakub Hamerski / Przedszkole nr 59, Wrocław

0 głosów

Udostępnij

Aleksandra Gaik / PSP w Wielgomłynach, Wielgomłyny

0 głosów

Udostępnij

Aleks Nowacki / Sp 58 Bydgoszcz , Bydgoszcz

0 głosów

Udostępnij

Elliott i Eunnika Karniłowicz / szkoła podstawowa nr2 im Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi, Gołdap

0 głosów

Udostępnij

Oskar Chłopek / Szkoła podstawowa nr 7, Ciechanów

0 głosów

Udostępnij

Ewa Dymura / Szkoła Podstawowa Nr 18, Rzeszów

0 głosów

Udostępnij

HUBERT STYPUŁA / Filia Szkoły Podstawowej nr 273, Warszawa

0 głosów

Udostępnij

Anatol Ostrowski / Szkoła Podstawowa nr. 209 im. Hanki Ordonówny, Warszawa

0 głosów

Udostępnij

Kazimierz Ludwisiak / Szkoła podstawowa nr. 209 im.Hanki Ordonówny, Warszawa

0 głosów

Udostępnij

Marcel Zygmunt / Szkoła Podstawowa 209 Im.Hanki Ordonówny, Warszawa

0 głosów

Udostępnij

Hanna Kopka / Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie , Ciechanów

0 głosów

Udostępnij

Urszula Tarasewicz / Zespół szkół i placówek pn Centrum dla niewidomych i słabowidzącychh, Kraków

0 głosów

Udostępnij

Joanna Kubik / Publiczna Szkoła Podstawowa Leonardo, Wrocław

0 głosów

Udostępnij

Ewa Wielgoszewska / Publiczna Szkoła Podstawowa Leonardo, Wrocław

0 głosów

Udostępnij

Jakub Święch / Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie, Ciechanów

0 głosów

Udostępnij

Martyna Zachewicz / Szkoła Podstawowa 209, Warszawa

0 głosów

Udostępnij

Dorota Spólnicka / SP 293 im.Jana Kochanowskiego , Warszawa

0 głosów

Udostępnij

Helena Kowalczyk / Publiczna Szkoła Podstawowa, Wielgomłyny

0 głosów

Udostępnij

Marta Kantorosińska / Publiczna Szkoła Podstawowa, Wielgomłyny

0 głosów

Udostępnij

Lena Mróz / Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny w Warszawie, Warszawa

0 głosów

Udostępnij

Ewelina Jędraszek / Szkoła podstawowa nr 43 im. Jana Kaczmarka, Wrocław

0 głosów

Udostępnij

Hanna Błażejewska / Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 Szkoła Podstawowa nr 14 , Tomaszów Mazowiecki

0 głosów

Udostępnij

Jakub Kopczyński / Szkoła podstawowa nr 7, Ciechanów

0 głosów

Udostępnij

Hanna Woźniak / Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Bolesława Chrobrego w Biskupicach , Biskupice

0 głosów

Udostępnij

Marcel Mendelewski / Szkoła Podstawowa nr 209, Warszawa

0 głosów

Udostępnij

Kornelia Białecka / Przedszkole Samorządowe nr 14 w Krakowie, Kraków

0 głosów

Udostępnij

Karolina Łannik / Szkoła Podstawowa nr 43, Wrocław

0 głosów

Udostępnij

Łucja Stypułkowska / Szkoła Podstawowa nr 273 w Warszawie Szkoła Filialna, Warszawa

0 głosów

Udostępnij

Iga Surażyńska / Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole, Biskupice Wlkp.

0 głosów

Udostępnij

Martyna Rychlewicz / Szkoła Podstawowa nr.43, Wrocław

0 głosów

Udostępnij

Jakub Surażyński / Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole, Biskupice Wlkp.

0 głosów

Udostępnij

Iga Zając / Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny w Warszawie, Warszawa

0 głosów

Udostępnij

Szymon Leszczyński / Szkoła Podstawowa nr 209, Warszawa

0 głosów

Udostępnij

Szymon Michnowicz / Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kaczmarka, Wrocław

0 głosów

Udostępnij

Julia Smura / Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Biskupicach, Biskupice Wielkopolskie

0 głosów

Udostępnij

Maciej Sitkiewicz / Szkoła Podstawowa nr 293, Warszawa

0 głosów

Udostępnij

Maria Hajgiel / Szkoła Podstawowa 209, Warszawa

0 głosów

Udostępnij

Amelia Orłowska / SP7, Ciechanów

0 głosów

Udostępnij

Maja Niedźwiedzka / Sp. 209 , Warszawa

0 głosów

Udostępnij

Antonina Obara / Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny, Warszawa

0 głosów

Udostępnij

Szymon Sowa / Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaleniu Drugim, Kaleń Drugi

0 głosów

Udostępnij

Katarzyna Sowa / Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaleniu Drugim, Kaleń Drugi

0 głosów

Udostępnij

Julia Agnieszczak / Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaleniu Drugim, Kaleń Drugi

0 głosów

Udostępnij

Alicja Bieńko / Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaleniu Drugim, Kaleń Drugi

0 głosów

Udostępnij

Fabian Kruk / Szkoła Podstawowa nr 43, Wrocław

0 głosów

Udostępnij

Adrian Laszczowski / Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaleniu Drugim, Kaleń Drugi

0 głosów

Udostępnij

Aleks Przygocki / Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, Szkoła Podstawowa nr 14, Tomaszów Mazowiecki

0 głosów

Udostępnij

Hubert Płusa / Szkoła 209, Warszawa

0 głosów

Udostępnij

EMILIA KOSAKOWSKA / NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE \"DANAPIS\", NOWY SĄCZ

0 głosów

Udostępnij

Zuzanna Kurczyńska / Szkoła Podstawowa nr 209, Warszawa

0 głosów

Udostępnij

Dominik Duriasz / Sp 209, Warszawa

0 głosów

Udostępnij

MAJA WYSZYŃSKA / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 209, WARSZAWA

0 głosów

Udostępnij

Anna Wąsik / Szkoła Podstawowa nr 209, Warszawa

0 głosów

Udostępnij

Kacper Wojnarowski / Niepubliczne Przedszkole DANAPIS, Nowy Sącz

0 głosów

Udostępnij

Sebastian Krawczyk / Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielgomłynach, Wielgomłyny

0 głosów

Udostępnij

Gabriel Buszewski / Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kaczmarka, Wrocław

0 głosów

Udostępnij

Igor Duralski / SP 293 im. Jana Kochanowskiego, Waszawa

0 głosów

Udostępnij

Anna Biernat / Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą, Czerwińsk nad Wisłą

0 głosów

Udostępnij

Michał Gajewski / Zespół Szkół Publicznych w Białuniu, Goleniów

0 głosów

Udostępnij

Kacper Lelito / Niepubliczne Przedszkole Danapis, Nowy Sącz

0 głosów

Udostępnij

Agata Mocek / SP93, Poznań

0 głosów

Udostępnij

Anna Pielat / Szkoła podstawowa im Władysława Jagełły w Czerwińsku nad Wisłą, Czerwińsk nad Wisłą

0 głosów

Udostępnij

Michalina Jacak / Szkoła podstawowa imienia Władysława Jagiełły Czerwińsk nad Wisłą , Czerwińsk nad Wisłą

0 głosów

Udostępnij

Patrycja Grzonkowska / SP 58 Bydgoszcz im. Ireny Sendlerowej w Bydgoszczy, Bydgoszcz

0 głosów

Udostępnij

Igor Borowski / Szkoła Podstawowa nr 43 we Wrocławiu, Wrocław

0 głosów

Udostępnij

Piotr Strzeszewski / Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny, Warszawa

0 głosów

Udostępnij