15 kwietnia

Krosno i Tomaszów Mazowiecki z punktami zbierania elektrośmieci ElektroEko!

ElektroEko uruchomiło kolejne punkty zbierania elektrośmieci – w Krośnie i Tomaszowie Mazowieckim. W punktach tych dostępne są kupony Funduszu Oświatowego.

Adresy, dni i godziny otwarcia punktów zbierania:

Krosno

Parking przed Urzędem Miasta Krosna, ul. Lwowska 28a, druga sobota miesiąca w godz. 9.00-14.00

Tomaszów Mazowiecki

ul. Warszawska 11, poniedziałek – piątek w godz. 8.00-18.00, sobota w godz. godz. 8.00-14.00

Szkoły mogą także zamówić odbiór elektrośmieci bezpośrednio z placówki, wysyłając zgłoszenie odbioru elektrośmieci dostępne na stronie internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl na 21 dni przed planowaną zbiórką.


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.