23 listopada

Logowanie w Strefie dla szkół

W Strefie dla szkół dostępne są informacje, dedykowane wyłącznie szkołom biorącym udział w programie „Moje miasto bez elektrośmieci”.

Przedstawiamy krótką instrukcję logowania.

Krok 1
Proszę kliknąć w zakładkę „Informacje dla szkół”.

Krok 2
W zakładce „Informacje dla szkół”, proszę kliknąć w „logowanie” w lewym menu.

Krok 3
W polu do logowania należy kliknąć na ostatnie pole „Nie mam jeszcze loginu i hasła”.

Krok 4
Proszę wpisać dane szkoły w odpowiednich rubrykach.

Krok 5
Po wpisaniu danych na ekranie pojawi się Państwa login i hasło. Prosimy je zapisać.
Dane wyświetlą się tylko 1 raz!

 

Instrukcja logowania do pobrania.


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.