02 listopada

Materiały edukacyjne wkrótce w szkołach i przedszkolach

Z przyjemnością informujemy, iż bezpłatne pakiety materiałów edukacyjnych będą wysyłane do przedszkoli i szkół w przyszłym tygodniu.

Pakiet materiałów zawiera:

  • scenariusze zajęć na temat elektrośmieci,
  • płytę cd z materiałami edukacyjnymi
  • plakt edukacyjny o elektrośmieciach
  • plakat prezentujący schamat działania Funduszu Oświatowego
  • now Katalog pomocy dydaktycznych i wyposażenia sal

Przypominamy także, iż każda placówka organizująca zbiórkę elektrośmieci może zamówić dodatkowe, bezpłatne materiały promujące zbiórkę min.: plakaty, ulotki a także nagradzające wysiłek uczniów w postaci planów lekcji, naklejek czy zakładek do książki. Zamówienia dodatkowych materiałów należy zaznaczać na formularzu Zamówienia Odbioru Elektrośmieci lub e-mailowo: szkola@mmbe.pl.


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.