30 listopada

MIKROSKOP SZKOLNY

Mikroskop szkolny z wbudowanym oświetleniem do światła przechodzącego. System ustawiania ostrości mikro/makro ułatwia ostrzenie obrazu podczas obserwacji w powiększeniu. Dołączony do stolika mechanizm pozwala precyzyjnie przesuwać obserwowany preparat. Parametry techniczne: kondensor N.A. 0,65, regulacja ostrości makro/mikro, oświetlenie diodowe z wbudowanym akumulatorem, okulary WF10x, obiektywy 4x, 10x, 40xA, głowica jednookularowa,
przesłona: obrotowy dysk z otworami, powiększenia od 40 do 400x. Gwarancja: 24 miesiące. Mikroskop ma zalecenie MENiS 1078/2004.


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.