03 września

Minister Edukacji Narodowej

Ministerer Edukacji Narodowej reprezentuje jeden z najważniejszych resortów w Polsce, powołanych w celu wypełniania zadań należących do władz wykonawczych. Aktywności MEN są widoczne na wielu płaszczyznach m.in.: wychowania przedszkolnego, kształcenia zawodowego czy specjalnego, doboru podręczników wraz ze środkami dydaktycznymi oraz pomocy stypendialnej dla uczniów. Głównym celem przyświecającym działalności Ministra Edukacji Narodowej jest realizacja polityki państwa na rzecz dzieci i młodzieży. Przejawia się to min. w realizowaniu wielu, bardzo ciekawych inicjatywych edukacyjnych. W politykę działalności wpisuje się także wyróżnianie Patronatem Honorowym Ministra Edukacji Narodowej inicjatyw prowadzonych przez inne podmioty.

www.men.gov.pl


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.