11 września

Nowości w programie - na nowy rok szkolny

Na nowy rok szkolny 2017/2018 przygotowaliśmy dla Państwa kilka nowości programowych.

Pakiety materiałów edukacyjnych, które Państwo otrzymujecie, zawierają PUDEŁKO EDUKACYJNE. To nowa pomoc dydatkyczna, która będzie pomocna przy prowadzeniu zajęć z tematyki prawidłowego postępwania z elektrośmieciami.

 

 

 

 

 

 

 

Każdy z koordynatorów programu otrzymuje takze praktyczny kalendarz oraz ma możłiwośc wziąć udzdiał w konkursie na "Koordynatora Roku".

Zachętamy takzę Państwa do organizowania zbiórek i zamawiania dodatkowych (także bezpłatnych) materiałow do ich promocji. Poza ulotkami i plakatami czekają na Państwa magnesy - idealne na drobny upominek dla uczniów, którzy będzie aktywnie uczestniczyli w zbiórkach.

 

 


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.