06 września

Nowe zasady organizacji zbiórek elektrośmieci

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie przedszkoli i szkół bezpłatnymi odbiorami elektrośmieci,  wprowadzone zostałały dla wszystkich nowe zasady odbiorów. Mają one na celu usprawnienie całego procesu i zwiększenie jego efektywności, tak, aby móc obsłużyć wszystkie placówki.

Nowe zasady w kilku krokach:

  • Zorganizuj zbiórkę elektrośmieci w szkole/przedszkolu
  • Zbierz elektrośmieci w jednym miejscu
  • Przygotuj listę wszystkich zebranych zużytych sprzętów na formularzu „Zlecenie odbioru elektrośmieci”
  • Zamów odbiór elektrośmieci, wskazując preferowany termin odbioru, on-line na www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl lub wysyłając e-mailem: szkola@mmbe.pl lub przedszkole@mmbe.pl
  • Oczekuj kontaktu ze strony Operatora programu „Moje miasto bez elektrośmieci”, w celu potwierdzenia terminu odbioru.

Pamiętaj!

  • Odbioru elektrośmieci dokonuje zawsze wyspecjalizowany operator wskazany przez ElektroEko
  • Zbiórce podlegają każde elektrośmieci wymienione w formularzu Zlecenie odbioru elektrośmieci


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.