Koordynatorzy Dekady Programu Moje Miasto bez Elektrośmieci

W trakcie trwania jubileuszowej edycji programu „Moje miasto bez elektrośmieci”  rozpoczęliśmy Plebiscyt aby wyłonić dziesięciu Koordynatorów Dekady. Przez ostatni miesiąc oddawaliście głosy na swoich kandydatów. Nadszedł czas aby poznać laureatów. Oto oni (kolejność przypadkowa):

Małgorzata Maleszka – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim,

Alina Oleszczuk – Szkoła Podstawowa nr 2 w Gołdapi,

Katarzyna Konewka – Szkoła Podstawowa nr 10 w Tomaszowie Mazowieckim,

Monika Natkaniec – Szkoła Podstawowa nr 209 w Warszawie,

Marta Rosolska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Zielonej Górze (Zawadzie),

Mariola Szczypta-Tokarz – Niepubliczne Przedszkole Danapis w Nowym Sączu,

Renata Kucharska – Szkoła Podstawowa nr 80 w Warszawie,

Kamila Stypuła – Filia Szkoły Podstawowej nr 273 w Warszawie,

Michalina Cieplik-Pochopień – Szkoła Podstawowa nr 13 w Mysłowicach,

Iwona Pawłowska – Gminne Przedszkole w Laskach.

Gratulujemy zwycięzcom!

Dziękujemy również wszystkim pozostałym koordynatorom za wieloletnie zaangażowanie. To Wasze działania tworzą sukces programu „Moje miasto bez elektrośmieci”.


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.