Program w szkołach

Pakiet bezpłatnych materiałów edukacyjnych, jaki otrzymały szkoły, obejmuje m.in. scenariusze zajęć edukacyjnych dla nauczyciela, broszurę edukacyjną, plansze edukacyjne do sali lekcyjnej, płytę DVD z materiałami edukacyjnymi. Program zaplanowano na 4 jednostki lekcyjne.

Jedną z nich stanowi konkurs – Dzień Otwarty z ZSEE, podczas którego uczniowie będą mieli okazję przekazać świeżo zdobytą wiedzę swoim kolegom, rodzicom, a także innym członkom lokalnej społeczności. Placówki oświatowe z terenu Państwa miast mogą zwrócić się do Państwa z prośbą o pomoc w realizacji Dnia Otwartego.

Najciekawiej zorganizowane Dni Otwarte zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami dla szkół i uczniów. Nagrodą główną są m.in. tablice multimedialne oraz pakiety wartościowych pomocy naukowych.

Rozstrzygnięcie konkursu już 9 czerwca br. Sprawozdania z realizacji konkursu należy przesyłać d 31 maja.


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.