18 maja

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Łubnianach zbiera na tablicę multimedialną?

Zbiórka elektrośmieci w ramach programu „Moje miasto bez elektrośmieci”
 w Publicznej Szkole Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Łubnianach.

Na początku kwietnia uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Powstańców Ślaskich w Łubnianach chcąc aktywnie uczestniczyć w konkursie na „Szkołę w mieście bez elektrośmieci", rozwieszali plakaty o przeprowadzanej akcji, zachęcali sąsiadów do przywożenia na teren szkoły elektrośmieci. Wysłano informacje o zbiórce na stronę szkoły i gminy.  Dodatkowo o akcji poinformował ksiądz proboszcz.  Informację o naszej akcji zamieściła również Nowa Trybuna Opolska. Zbiórkę elektrośmieci zaplanowano na piątek 24 kwietnia kiedy w naszej szkole obchodzono Dzień Ziemi. Transmisję z akcji przeprowadziła telewizja TVP Opole.  W tym dniu „Bajkę o Jasiu Śmiecialskim” przedstawiła klasa druga.  Pani koordynator akcji podsumowała zbiórkę elektrośmieci w ramach programu „Moje miasto bez elektrośmieci”. Do godziny 900 zebrano ponad 1900 kg elektrośmieci.

Nagranie można obejrzeć w Internecie: http://opole.tvp.pl/19790839/24-kwietnia-2015
(Od 9 minuty  20 sekundy kuriera TVP Opole)

Ze względu na nadal dostarczane elektrośmieci ogłoszono kolejną zbiórkę na 29 kwietnia, zebrano wtedy ponad 1700 kg. Kolejna akcja jest zapowiedziana na 29 maja, nadal prosimy o dalsze przynoszenie elektrośmieci.

W naszej szkole w akcję bardzo mocno zaangażowali się rodzice, nauczyciele i mieszkańcy. http://psplubniany.pl/2015/05/zbiorka-elektrosmieci/

Raport przygotowała Bożena Morawska – Jednoróg  - koordynator akcji

 

 

 


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.