07 września

Pufy 2+1 - super oferta za punkty Funduszu Oświatowego

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy super ofertę za punkty Funduszu Oświatowego.

Już za 1100 punktów możecie Państwo otrzymać 3 piękne pufy, idealne do szkolnej świetlicy:

  • pufa Volleyball, rozmiar XXL - 1 szt.
  • pufa Football, rozmiar XXL - 1 szt.
  • pufa Bastelball, rozmiar L - 1 szt.

Już jedna, szkolna zbiórka elektrośmici może dać liczbę punktów Funduszu Oświatowego,pozwalającą otrzymać taki zestaw puf. Zachęcamy do wyznaczenia terminu zbiórki elektrośmieci już dziś!

Oferta "Pufy 2+1" ważna jest do końca grudnia 2017 r. lub do wyczerplania zapasów.

 

 


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.