25 lutego

Radio Bajka

RADIO BAJKA - pierwsza rozgłośnia radiowa dla dzieci i rodziców realizująca program o profilu poznawczo-edukacyjnym, dostępna w Warszawie - 87,8 MHz, Krakowie - 95,2 MHz, w Internecie oraz na Platformie cyfrowej Polsat. Mając za sobą wieloletnie doświadczenie w branży radiowo-telewizyjnej tworzymy treści, które zapełniają rynkową niszę wśród najmłodszych odbiorców i rodziców zainteresowanych prawidłowym rozwojem swojego dziecka zarówno w sferze zdrowia, psychiki jak i duchowości.

Prezentujemy wizerunek „pozytywnego dzieciństwa” – pozbawionego brutalnych treści.

'RADIO BAJKA' to wartościowa muzyka i programy poradnikowe dla rodziców. Wieczorami, 'RADIO BAJKA' otwiera się na dorosłych, chcących podzielić się swoimi problemami i wątpliwościami, towarzyszącymi im w codziennych zmaganiach wychowawczych.

'RADIO BAJKA' to radio dla całej rodziny, gdzie i duży i mały znajdzie coś dla siebie.

www.radiobajka.pl

 


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.