10 czerwca

Rozstrzygnięcie konkursu "Dzień bez Elektrośmieci"

Konkurs "Dzień bez elektrośmieci" został rozstrzygnięty!
Przedstawiamy listę laureatów.

Nagrodę główną w postaci 10 500 punktów Funduszu Oświatowego, które można wymienić na dowolne pomoce dydaktyczne z Katalogu Pomocy Szkolnych oraz kupon Sodexo o wartości 500 PLN na doposażenia pracowni prowadzonej przez Koordynatora Programu, zdobyła:

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi

Wyróżnienia w postaci 2000 punktów Funduszu Oświatowego, które można wymienić na dowolne pomoce dydaktyczne z Katalogu Pomocy Szkolnych oraz kupon Sodexo na kwotę 200 PLN na doposażenia pracowni prowadzonej przez Koordynatora Programu, otrzymują:

  • Szkoła Podstawowa w Bożem
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Tomaszowie Mazowieckim
  • Zespół Szkół Specjalnych nr 101 w Poznaniu
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Łubnianach
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej

Wszystkim nagrodzonym serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów w programie "Moje miasto bez elektrośmieci".


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.