18 czerwca

Rozstrzygnięcie konkursu na Koordynatora Roku 2017/2018!

Konkurs na Koordynatora Roku 2017/2018 programu "Moje miasto bez elektrośmieci" został rozstrzygnięty! Tytuł koordynatora roku oraz  nagrodę główną - laptop - otrzymuje Pani Michalina Cieplik ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Mysłowicach Wyróżnienia i tablety otrzymują (kolejność przypadkowa): Szkoła Podstawowa nr 2 z Gołdapi, Pani Alina Oleszczuk, Szkoła Podstawowa nr 209 z Warszawy, Pani Monika Natkaniec, Szkoła Podstawowa nr 10 z Tomaszowa Maz. Pani Katarzyna Konewka, Szkoła Podstawowa Filialna w Sułkowicach, Pani Katarzyna Kubacka, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej, Pani Barbara Hajdon, Szkoła Podstawowa nr 14 z Tomaszowa Mazowieckiego, Pani Małgorzata Maleszka, Szkoła Podstawowa nr 2 z Wapnicy, Pani Iwona Samołyk, Szkoła Podstawowa w Złotorii, Pan Krzysztof Chęczyńsk, Szkoła Podstawowa nr 20 w Poznaniu, Pani Elżbieta Wachowiak, Zespół Szkół nr z Zielonej Góry, Pani Marta Rosolska, Szkoła Podstawowa nr 8 z Gliwic, Pani Joanna Bajda Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.