21 marca

Ruszyło głosowanie!

Ruszyło głosowanie w plebiscycie „Koordynatorzy dekady programu „Moje miasto bez elektrośmieci””, które potrwa do 21 kwietnia!   Jak głosować?
  • w galerii nominowanych znajdź koordynatora i kliknij „Oddaj głos" (KLIK)
  • wpisz swój adres e-mail, na który wyślemy link potwierdzający oddanie głosu,
  • pamiętaj! By głos był ważny, trzeba kliknąć w ten link,
  • zachęć innych do głosowania poprzez kliknięcie przycisku "Udostępnij".
  Zachęcamy do oddania swojego głosu na wybranego koordynatora. Trzymamy kciuki za wszystkich nominowanych oraz życzymy powodzenia!


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.