22 września

Tablice interaktywne dla szkół już za 9000 punktów Funduszu Oświatowego!

Tablica interaktywna w każdej szkole? Tak, teraz jest to możliwe!

W nowym roku szkolnym 2014/2015 tablice ineraktywne można otrzymać już za 9000 punktów Funduszu Oświatowego! Mamy nadzieję, że dzięki takiej ofercie każda szkoła będzie wyposażona w ten nowoczesny sprzęt do prowadzenia zajęć lekcyjnych.

Jak uzyskać 9000 punktów Funduszu Oświatowego?:

  • Wystarczy zorganizować w szkole 2-3 zbiórki elektrośmici
  • 9000 punktów odpowiada masie około 6600 kg zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego
  • Warto wywiesić w szkole plakaty mówiące o tym, że szkoła zbiera elektrośmieci na tablicę interaktywną, aby rodzice chętniej przynieśli posiadany w domach sprzęt
  • Bezpłatne plakaty i dodatkowo ulotki dla rodziców oraz plany lekcji z naklejkami dla uczniów, wyślemy każdej szkole, która ustali termin zbiórki i zamówi odbiór elektrośmieci.

Zapraszamy!

 


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.