03 stycznia

Ustawa o utrzymaniu czystości i porządku!

Z dniem 01 stycznia 2012 r. weszła w życie ustawa o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach z dnia 01 lipca 2011 r. Zgodnie z jej dyrektywami na gminie ciąży obowiązek odbierania i właściwego ekologicznie bezpiecznego zagospodarowania wszystkimi odpadami komunalnymi i możliwość selektywnego zbierania odpadów. W kwestii elektrośmieci, gmina będzie organizować i wskazywać mieszkańcom punkty odbioru takich odpadów. ElektroEko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego, która powołana została, aby tworzyć efektywny system gospodarowania zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym (ZSEE), działając na zasadach not-for-profit świadczy dla gmin bezpłatne usługi w zakresie budowy sprawnego systemu zbierania elektrośmieci od mieszkańców. Program „Moje miasto bez elektrośmieci” to pierwszy krok wsparcia dla gmin w wywiązywaniu się z obowiązku ustawowego. Łączy w sobie dwa podstawowe działania statutowe ElektroEko – edukację społeczeństwa oraz współtworzenie systemu zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na terenie gmin. Pełny tekst ustawy znajduje się w zakładce [button text="prawo" link="https://www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl/?page_id=431"]


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.