12 grudnia

Wymień punkty na pomoce szkolne - nowości w katalogu czekają!

Zbliża się koniec roku, warto więc pomyśleć o wymianie zgromadzonych punktów Funduszu Oświatowego na pomoce szkolne. Nowy Katalog, który otrzymalliście Państwo we wrześniu, zawiera sporo nowości: tablet, magnetyczny system słoneczny, ciekawe plansze edukacyjne czy zestawy przyborów plastycznych.

Możecie także Państwo skorzystać z promocji świąteczno-noworocznej, jeżeli interesuje Was wyposażenie szkoły w laptop czy rollup - idealny na wszelkie uroczystości szkolne. Wystarczy zorganizować jedną zbiórkę elektrośmieci by móc wymienić posiadane punkty na te pomoce.

Elektroniczna wersja Katalogu pomocy szkonych dostępna jest dla szkół na naszej stronie internetowej po zalogowaniu.

Zapraszamy!

 


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.