13 czerwca

Zamów bezpłatne materiały edukacyjne na nowy rok szkolny.

Można już zamawiać bezpłatne materiały edukacyjne na nowy rok szkolny 2014/2015. Wystarczy wypełnić formularz (przejdż do formularza), aby we wrześniu otrzymać przesyłkę z materiałami.

Formularz mozna także pobrać ze strony, wydrukować i wypełniony przesłać faksem na numer 22 885 60 99 lub e-mailem: szkola@mmbe.pl. Pobierz formularz >>>

Szkoły, które poza zajęciami edukacyjnymi planują przeprowadzić część praktyczną, czyli zorganizować zbiórkę elektrośmieci, mogą zamówić dodatkowe materiały: plany lekcji dla uczniów wraz z naklejkami do kolekcjonowania, ulotki informacyjne dla rodziców oraz plakaty do samodzielnego wypełnienia datą zbiórki, które pomogą poinformować rodziców o planowanej akcji. Warunkiem otrzymania tych materiałów jest wskazanie terminu zbiórki, która odbędzie się do końca roku 2014. Zbiórkę można zamówić on-line (kliknij, aby przejść do formularza >>>). Po zamówieniu odbioru elektrośmieci ze szkół należy skontaktować się z naszą infollinią pod numer 509 856 509 lub e-mailowo: szkola@mmbe.pl, aby zamówić pakiet dodatkowych materiałów.

Wszystkie materiały przesyłane szkołom w ramach programu „Moje miasto bez elektrośmieci” są bezpłatne!


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.