24 października

Zamówienie odbioru elektrośmieci on-line. Nowa funkcjonalność dla szkół!

Jeżeli już zaplanowaliście Państwo zbiórkę elektrośmieci, należy zamówić ich odbiór.

W odpowiedzi na Państwa sugestie, wprowadziliśmy nową możliwość zamówienia odbioru elektrośmieci ze szkoły w formie on-line. Teraz możecie Państwo wybrać jedną z dwóch, dogodnych dla Państwa form.

Zamówienie on-line:

Nadal możecie Państwo korzystać z formy tradycyjnej:

Zamówienie faksowe:

  • Należy wydrukować ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl formularz Zamówienia odbioru elektrośmieci.
  • Wypełnić formularz, podając wszystkie dane, łącznie z nr NIP (szkoły) i REGON.
  • Wysłać wypełniony formularz pod numer faksu (22) 885 60 99.
  • Po wysłaniu „Zamówienia odbioru elektrośmieci” nasz Konsultant skontaktuje się Państwem drogą e-mailową w celu potwierdzenia terminu odbioru elektrośmieci.

Wypełnienie formularza on-line niesie ze sobą jednak same korzyści:

  • Oszczędność czasu – formularz taki wypełnicie Państwo szybciej, szybciej można go także wysłać
  • Elastyczność – możecie Państwo wypełnić taki formularz w dowolnym momencie, nawet w domu, nie czekając na dostępność faksu
  • Oszczędność papieru – jako firma dbająca o środowisko, zawsze rekomendujemy rozwiązania ekologiczne i cenimy Partnerów postępujących także wg takich zasad.

 


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.