Odbiór elektrośmieci

  • Odbiór elektrośmieci z placówki oświatowej jest BEZPŁATNY.
  • W razie jakichkolwiek pytań, czy problemów technicznych zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią 509 856 509 (czynną od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00), odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące programu i będziemy Państwa wspierać w procesie logowania do profilu szkoły, wypełniania formularza zamówienia odbioru elektrośmieci w wersji elektronicznej, a od tych z Państwa, którzy jeszcze nie są w programie przyjmiemy zgłoszenie do udziału i wyjaśnimy wszystkie zasady funkcjonowania programu „Moje miasto bez elektrośmieci”
  • Można go zamówić on-line lub w formie tradycyjnej (formularze dostępne są na „Zamówienie odbioru elektrośmieci”)
  • Placówki, które po raz pierwszy przeprowadziły zbiórkę wypełniają >>>ten formularz<<< i odsyłają według wskazówek w nim zawartych.
  • Placówki oświatowe (które nie uczestniczą w programie) czy firmy/instytucje, pragnące oddać elektrośmieci na rzecz przedszkola/szkoły uczestniczącej w programie, składają zamówienie wypełniając on-line formularz >>> kliknij tu (Formularz dla Firm/Instytucji). W okienku tekstowym dostępnym w formularzu należy dodać informację o chęci otrzymania kuponów Funduszu Oświatowego, podając nazwę i adres szkoły biorącej udział w programie, na rzecz której kupony te zostaną przekazane.


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.