18 kwietnia

Zapraszamy nowe szkoły do programu

Twoja szkoła marzy o bezpłatnym, nowoczesnym wyposażeniu i pomocach dydaktycznych?

Teraz może dołączyć do programu "Moje miasto bez elektrośmieci" i zyskać!

Zapraszamy szkoły z WARSZAWY, ŁODZI, TRÓJMIASTA, POZNANIA, WROCŁAWIA, SZCZECINA I REGIONU ŚLĄSKIEGO, które nie uczestniczyły do tej pory w programie.

Jak dołączyć do programu?:

  • wypełnij formularz zgłoszeniowy
  • zapoznaj się z instrkukcją organizowania szkolnych zbiórek elektrośmieci
  • zorganizuj zbiorkę ...i

...i zbieraj punkty Funduszu Oświatowego, które można wymienić na bezpłatne pomoce dydaktyczne i wyposażenie sal.

Zapraszamy!

 

.


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.