08 kwietnia

Zbiórka elektrośmieci w Zespole Szkół Specjalnych w Łomży

Zespół Szkół Specjalnych w Łomży od kilku lat uczestniczy w ogólnopolskim programie "Moje miasto bez elektrośmieci". W ciągu ostatnich trzech lat jest to bardzo aktywny udział, na co wskazuje ilość przeprowazonych zbiórek, które koordynuja Panie Katarzyna Kupiec i Małgorzata Borawska. Ostatnia zbiórka zorganizowana została w dniach 24-28 marca 2015. To był wyjątkowy okres, ponieważ przeprowadzane w domach wiosenne porządki przekladają się na ilość zebranych elektrośmieci. Marcowa akcja przygotowana była już na dwa tygodnie przed zbiórką. Koordynatorki programu, dzięki łomżyńskim mediom mogły włączyć do akcji wszystkich mieszkańców miast i okolic (..).

O tym jak przebiegała zbiórka i ile szkoła zebrała elektrośmieci przeczytacie Państwo w załączonym sprawozdaniu [>>> pobierz].

 

 

 


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.