Zorganizuj zbiórkę elektrośmieci

Organizacja zbiórki elektrośmieci jest prosta, a daje zadowolenie oraz korzyści w postaci punktów Funduszu Oświatowego, które można wymienić na bezpłatne pomoce dydaktyczne i wyposażenie sal.

Zaplanuj i przeprowadź zbiórkę elektrośmieci w swojej szkole czy przedszkolu.
Zamów bezpłatne materiały do promocji zbiórki. Rozdaj je rodzicom i dzieciom przed zbiórką. Materiały zamówisz wysyłając e-mail na adres: szkola@mmbe.pl lub przedszkole@mmbe.pl
Po zbiórce policz zgromadzony zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, pomocny będzie w tym formularz „Zlecenie odbioru elektrośmieci”.

Zamów odbiór elektrośmieci wskazując preferowany termin odbioru na jeden z trzech sposobów:

    • online poprzez profil na naszej stronie programu
    • wysyłając e-mailem skan „zlecenia odbioru elektrośmieci” na adres szkola@mmbe.pl lub przedszkole@mmbe.pl albo
    • wysyłając faksem „zlecenie odbioru elektrośmieci” pod numer (22) 885 60 99.
Zamówienie odbioru zostanie zarejestrowane. Po prawidłowym zarejestrowaniu „Zlecenia odbioru elektrośmieci” otrzymasz e-mail z potwierdzeniem jego przyjęcia a wyznaczony operator skontaktuje się w celu omówienia szczegółów odbioru elektrośmieci z placówki.
Pamiętaj o minimum logistycznym 500 kg – oznacza to, że operator przyjedzie po odbiór elektrośmieci tylko, gdy zbiórka osiągnęła masę 500 kg lub więcej.


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.