30 listopada

ZESTAW NA NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zestaw zawiera:

KOSTKI ZACHĘTY DO OPOWIADANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM - 6 różnych kostek o boku 4 cm z wyrazami.

KOSTKI ZACHĘTY DO WYPOWIEDZI W JĘZYKU ANGIELSKIM - 6 różnych kostek o boku 4 cm z początkami zdań.

FOTO-KARTY DO NAUKI PODSTAWOWYCH WYRAZÓW ANGIELSKICH
Zestaw 156 dwustronnych, kolorowych kart z fotografiami.

PLANSZA ŚCIENNA – ALFABET - Wymiary 70x100 cm, dwustronnie foliowana, z listwą metalową i zawieszką.

ANGIELSKI DLA DZIECI – PROGRAM MULTIMEDIALNY -  przygotowany z myślą o dzieciach w wieku 6–10 lat.


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.