02 grudnia

ZESTAW PRZYBORÓW PLASTYCZNYCH

Zestaw różnorodnych materiałów do tworzenia kolaży. W skład zestawu wchodzi: 10 arkuszy A4 folii piankowej, 80 arkuszy A4 folii transparentnej w 10 kolorach, 5 arkuszy A4 tekturki karbowanej, 28 g barwionych piórek w opakowaniu, 250 drewnianych barwionych listewek, ok. 100 szt. korków różnej wielkości, 100 szt. kolorowych pomponików, 200 szt. mozaikowych kształtów z folii piankowej, 100 g błyszczących foliowych kwadracików, 6  fiolek z brokatem w 6 kolorach, 1000 szt. drewnianych barwionych patyczków, 1000 szt. drewnianych bezbarwnych patyczków, 70 g różnorodnych akrylowych klejnocików, 25 g kolorowych cekinów, ok. 70 szt. plastikowych ruchomych oczu. Oraz papiery: kolorowy rysunkowy A3 50 arkuszy, rysunkowy biały A4 250 arkuszy; karton kolorowy A3 15 arkuszy, karton kolorowy dwustronnie 20 arkuszy, a także kredki świecowe (12 kol.) 5 opakowań, plastelina (6 kol.) 5 opakowań, nożyczki tradycyjne 5 sztuk, krepina karbowana 18 rolek, klej w sztyfcie 5 sztuk, tempery 0,5-litrowe 6 kolorów, pędzle standard okrągłe 8 mm 5 sztuk.


Edukacja domowaJestem zainteresowany/-a bezpłatnym programem edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" do domowej edukacji ekologicznej.


szkoły podstawowejprzedszkola


Zapoznałem się z Regulaminem i zasadami korzystania ze strony internetowej www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl oraz programyedukacyjne.pl

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym głównie programów edukacyjnych realizowanych przez Adliner Sp. z o.o., zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z o.o.

TAK, chcę być informowany/-a e-mailowo o programach edukacyjnych Adliner Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-928) przy ul. Locci 18 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji dotyczących programów edukacyjnych, wysyłanych przez Adliner Sp. z o.o. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności Adliner Sp. z .o.o.